سیستم مورد نیاز بازی Portal 2
سیستم مورد نیاز بازی Portal 2

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Portal 2 چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید، تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی پرتال ۲ بپردازیم.

یک پروژه دانشجویی باعث به وجود آمدن ایده بازی پرتال یا همان Portal شد.

شرکت ولو این بازی را در مجموعه خود به نام Orange Box منتشر کرد.

 بازی ۲ Portal مورد استقبال بسیاری از گیمر ها و منتقدین قرار گرفت که همین امر باعث شد تا شرکت سازنده آن یعنی Valve اقدام به ساخت نسخه دوم این بازی نماید که توانست نمره متاکریتیک ۹۵ را اذعان خود کرده و جزء دومین بازی برتر کامپیوتری بشود.

سیستم مورد نیاز بازی Portal 2

بازی پورتال ۲ چیست ؟ حداقل مشخصات مورد نیاز Portal 2 چیست؟

بازی پرتال ۲ از آن دسته بازی هایی است که نیاز به خرید کیس گیمینگ قدرتمندی نداشته و کاربران میتوانند با سیستم های نسبتا ضعیف نیز این بازی را نصب کرده و بدون هیچ مشکلی به حل معما ها بپردازند.

در ادامه ابتدا به معرفی بازی PORTAL 2 و در آخر به معرفی مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی پرتال ۲ خواهیم پرداخت. 

در بازی Portal 2 شما شاهد تجربه پازل خواهید بود و به کمک یک اسلحه مخصوص میتوانید پرتال هایی جهت حل معماها ایجاد نمیید.

ایده بازی بسیار ساده است، پازل های واقعا شگفت انگیزی در بازی خلق شده که حسابی ذهن بازیکنان را در گیر خود کرده و آنها را ساعت‌ها به چالش می‌کشد.

شما میتوانید پورتال ۲ را به دو صورت تک نفره و دونفره بازی کنید.

در حالت تک نفره کاراکتر اصلی چل یا همان Chell می‌باشد. چل از ربات های باقیمانده در آزمایشگاه است.این کاراکتر توانایی تحمل صدمات زیادی را دارد ولی اگر ضربه شدیدی به آن وارد شود خواهد مرد.

 همانطور که ذکر کردیم شما توسط یک تفنگ با قابلیت پرتابل معما های بازی را باید حل نمایید و به محل خروجی برسید.

سیستم مورد نیاز بازی Portal 2

اما در حالت ۲ نفره صفحه نمایش به دو قسمت مساوی تقسیم شده و میتوان با کامپیوتر یا یک بازیکن دیگر بازی را پیش ببرید.در حالت ۲ نفره تفنگ های جدیدی در دسترس هستند که قابلیت های خاص خود در حل معما ها را دارند.

 زمانی که بازی پرتال ۲ انتشار یافت توانست به موفقیت چشم گیری دست پیدا کند.

باتوجه به نمره عالی که این بازی در زمان انتشار کسب کرد توانست، عنوان بهترین بازی در مراسم گلدن جوی استیک را به خود اختصاص دهد.

ناگفته نماند که رسانه های معتبری مثل IGN و یوروگیمر نیز پرتال ۲ را به عنوان بهترین بازی سال دانستند.


حداقل مشخصات سیستم Portal 2 چیست؟

درصورتی که قصد نصب بازی Portal 2 را دارید، خوشبختانه میتوان گفت که این بازی فوق العاده نیاز به کیس گیمینگ قدرتمندی ندارد همین امر موجب شده تا کاربرانی که دارای سیستم هایی با مشخصات ضعیف می‌باشند این بازی فوق العاده را از دست ندهند.جهت اجرای بازی پرتال ۲ نیاز به سیستم با حداقل مشخصات زیر دارید :

سیستم مورد نیاز بازی Portal 2

به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Portal 2 رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی پرتال ۲ از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

حداقل مشخصات سیستم مورد نیاز بازی پورتال ۲ | PORTAL 2

CPU : intel Dual Core 2.0 OR AMD 64X | RAM : 2 GB | GPU : intel HD graphics 2000 or nvidia geforce 7600 or radeon x800 | directX 9.0 | 8 GB hard space