سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II
سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II چیست ؟ باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای این بازی بپردازیم.

بازی Divinity: Original Sin II توانسته رتبه هشتمین بازی برتر کامپیوتری را به خود اختصاص دهد. این اثر از شرکت استودیو لارین بوده که این بازی فوق العاده نقش آفرینی کلاسیک را خلق کرده است که توانسته نمره ۹۳ را در رنکینگ متاکریتیک کسب کند.

اگر به دنبال یک بازی منحصر به فرد در زمینه جنگ، ماجراجویی،خط داستانی،موسیقی و . . . هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که بازی دیوینیتی اورجینال سین ۲ را به هیچ وجه از دست ندهید.


برای نصب و اجرای بازی Divinity: Original Sin II به چه سیستمی نیاز است ؟

باتوجه به اینگه بازی Divinity: Original Sin II در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است در می‌یابیم که جهت نصب و اجرای آن میتوان از یک کیس گیمینگ ضعیف نیز استفاده کرد.در صورتی که قصد دارید مشخصات سیستم مورد نیاز بازی دیوینیتی اورجینال سین ۲ را بدانید نگاهی به ادامه همین مطلب بیاندازید.


مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Divinity: Original Sin II چیست؟

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Divinity: Original Sin II چیست؟

تنظیمات گرافیکی خاصی نتنها در بازی Divinity: Original Sin II بلکه در اکثر بازی های ویدئویی وجود دارد که به کاربر این اجازه را می‌دهد تا باتوجه به مشخصات سیستم خود تنظیمات متناسبی را روی بازی اعمال نماید. در صورتی که قصد دارید از بهترین تنظیمات گرافیکی ممکن برای بازی Divinity: Original Sin II استفاده نمایید. به شما توصیه می‌کنیم اقدام به خرید کیس گیمینگ متناسب با مشخصات زیر نمایید.


بازی Divinity: Original Sin II دارای یک داستان کاملا ساده است که بر خلاف انتظار عموم مردم داستانی را روایت نمی‌کند. در واقع میتوان گفت که بخش انفرادی یا همان سینگل پلیر یک بخش تمرینی است که کاربر با بازی آشنا شده و آماده برای ورود به بخش چند نفره آنلاین بشود . در این بازی نژاد های مختلفی وجود دارد که به وسیله آنها به ماجراجویی خواهید پرداخت و وظیفه ای که بر دوش دارید این است که با کمک از هوش و استراتژی خود دیگر نژاد های بازی را شکست دهید و با هر پیروزی در نبرد ها قلمرو خود را گسترش داده و پیشرفت نمایید.

گیم پلی کلی بازی از عناصر استراتژیک بسیاری تشکیل شده است که در برخی از بخش های بازی میتوانید کاملا حس کنید که بازی استراتژی محض شده است و باید تصمیم درست در زمان مناسب بگیرید تا به هدف خود در این بازی مهیج برسید.

سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II

Divinity: Original Sin II از نظر گرافیکی در سطح مناسبی قرار داشته و بخش صداگذاری و موسیقی متن آن میتواند تجربه فوق العاده ای را به کاربر بدهد.

در آخر میتوان گفت که اگر شما به دنبال یک بازی نقش آفرینی ماجراجویانه در سبک استراتژیک هستید دیوینیتی اورجینال ۲ میتواند یک انتخاب مناسب برای شما بوده و ساعت ها شما را به چالش بکشد.


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی دیوینیتی ارجینال سین ۲ از طریق کامنت یا تماس تلفنی باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Divinity: Original Sin II

– windows 7 64-bit
– CPU intel Core i5
– RAM 4GB
– GPU Nvidia GeForce GTX 550
– DirectX 11 -60GB space available