سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells
سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید، تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی سلول های مرده بپردازیم.

بازی سلول مرده از آن دسته بازی هایی است که سبک خاص خود را دارد. در این بازی شما بار ها و بار شکست میخورید و باتجربه بدست آورده مجدد شروع می‌کنید. داستان این بازی باتوجه به اینکه محتوای آنچنان غنی ندارد شاید برای شما جذاب نباشد اما از نظر گیم پلی شدیدا اعتیاد آور است و شما به نحوی در بازی غرق می‌شوید که ناگهان متوجه خواهید شد که چندین ساعت است پای این بازی نشسته اید و اصلا گذر زمان را متوجه نمی‌شوید.

سیستم مبارزات بازی بسیار جذاب بوده و تنوع زیاد سلاح ها در کنار جلوه های بصری و صوتی بازی Dead Cells را تبدیل به یکی از بازی های فوق العاده کرده است که کاربر را ساعت های طولانی درگیر خود می‌کند.

به طور کلی میتوان گفت Dead Cells یک پلتفرم اکشن در سبک سرکش بوده و از Castlevania الهام گرفته است که در آن کاربر در قلعه ای گسترده و همیشه در حال تغییر به کاوش می‌پرداز و در این کاوش کردن ها، می‌کشد،می‌میرد و تجربه بدست میاورد!


سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells

مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Dead Cells چیست ؟

بازی Dead Cells جهت نصب و اجرا به گرافیک و پردازنده فوق العاده قوی نیاز ندارد،به همین خاطر افرادی که کیس گیمینگ قدرتمندی ندارند نیز میتوانند، بازی سلول های مرده را اجرا و نصب کرده و از آن لذت ببرند.

در ادامه به معرفی بازی و همچنین مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن جهت نصب بازی Dead Cells خواهیم پرداخت باما همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells

بازی سلول های مرده یا همان Dead Cells توانسته رتبه ۴۰ در میان بازی های برتر کاپیوتری را اذعان خود نماید.

سبک این بازی اکشن پلتفرمر مترویدونیا و روگ لایت است که شخصیت های آن در بازی توسط بازیکنان مورد هدایت قرار می‌گیرد و کاربر می‌بایست جهت رسیدن به محیط های بالاتر و در نهایت هدف آخر بازی تلاش نماید.

سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells
سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells

دد سلز از آن نوع بازی هایی است که بارها و بارها در آن با مرگ مواجه خوهید شد و می‌بایست از نقطه آغاز شروع دوباره برای رسیدن به موفقیت تلاش بیشتری نمایید.

حائز اهمیت است که هنگام مرگ تمامی تلاش های شما هدر نخواهد رفت و مواردی نیز بدست میاورید که کمک زیادی جهت شروع مجدد بازی به شما خواهد کرد.


مشخصات حداقل سیستم برای Dead Cells چیست؟

خوشبختانه جهت اجرای بازی سلول های مرده با بیشترین کیفیت ممکن شما نیاز به خرید کیس گیمینگ قدرتمندی نخواهید داشت و میتوانید این بازی را با مشخصات سیستم زیر به خوبی با کیفیت مناسبی اجرا کرده و از بازی لذت ببرید.

مشخصات بهترین سیستم ممکن برای بازی Dead Cells چیست؟

سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells

به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Dead Cells رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی دد سلز از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم بازی Dead Cells

Cpu intel i5 | RAM 2 GB | GPU Nvidia 450 GTS OR AMD Radeon HD 5750 | DirectX 9.1 | OS: windows 7

مشخصات بهترین سیستم بازی Dead Cells

Cpu i5 | RAM 4 GB | GPU Nvidia GTX 460 OR AMD Radeon HD 7800 | DirectX 9.1 | OS: windows 7