سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty
سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 : wings of Liberty چیست ؟ باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای این بازی بپردازیم.

همانطور که پیداست Starcraft 2 یک بازی ویدئویی در سبک استراتژیک و اکشن بوده و بازیکنان در طول بازی باید منابع جمع آوری کرده و وسایل و ساختمان هایی به کمک آن بسازند تا ارتش خود را آماده نبرد کنند(همانند بازی های جنگ های صلیبی و ژنرال و . . .).

بر روی بخش های داستانی و مراحل بازی Star Craft 2 Wings of Liberty به خوبی کار شده است و دارای جذابیت خاصی است اما بخش مالتی پلیر این بازی نسبت به بخش های داستانی و مراحل آن بسیار اعتیاد آور بوده و ساعت ها بازیکنان را درگیر خود می‌کند.


برای نصب و اجرای بازی StarCraft 2 Wings of Liberty به چه سیستمی نیاز است ؟

بازی StarCraft 2 Wings of Liberty یا همان استارکرافت ۲ : بال های آزادی از آن دسته بازی های ویدئویی است که جهت اجرا و نصب بازی نیاز به کیس گیمینگ قدرتمندی نداشته و میتوان این بازی را حتی با حداقل کیفیت ممکن روی پردازنده های Core 2 که هر سیستم خانگی دارای آن می‌باشد، نیز اجرا نمود.در صورتیکه قصد دارید مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی استار کرافت ۲ را بدانید نگاهی به ادامه مطلب بیاندازید.


مشخصات حداقل سیستم StarCraft 2 Wings of Liberty چیست؟

مشخصات بهترین سیستم StarCraft 2 Wings of Liberty چیست؟

همانطور که مشخص شد جهت اجرا و نصب بازی Star Craft 2 شما میتوانید از سیستم نسبتا ضعیف نیز استفاده نمایید. اما این بازی همانند سایر بازی های دیگر دارای تنظیمات گرافیکی متفاوتی است که به کاربر این اجازه را می‌دهد تا باتوجه به مشخصات سیستم خود تنظیمات مناسب بازی را کانفیگ نماید. اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که قصد دارید بازی استار کرافت ۲ را با حداکثر کیفیت و کانفیگ مناسب اجرا نماییید شما می‌بایست اقدام به خرید کیس گیمینگ نسبتا معمولی با مشخصات زیر نمایید.


بازی StarCraft 2 Wings of Liberty یا همان استارکرافت ۲ : بال های آزادی از سری بازی های علمی تخیلی در سبک استراتژی هم‌زمان بوده و توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت ساخته و به دنیای گیم عرضه شده است.

این بازی در زمان انتشار نظر بسیاری از گیمر های سبک استراتژی را به خود جلب کرد و توانست به عنوان یکی از بازی های برتر کامپیوتری شناخته شود. این بازی با رنک متاکریتیک ۹۳ عنوان نهمین بازی برتر ویدئویی را به خود اختصاص داده است.

سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty
سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty

استار کرافت ۲ همانند سایر سری بازی های قبلی خود دارای سه گونه به نام های Terrans (انسان ها) ، Zerg(گونه فوق العاده اشکال زندگی تلفیقی) و Protoss(گونه پیشرفته از نظر فناوری و دارای قدرت های روان گسترده) می‌باشد.

خبر خوش این است که در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط بلیزکان این بازی رایگان شده و به همین خاطر گیمر های زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty

به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی استار کرافت ۲ وینگز آف لیبریتی از طریق کامنت یا تماس تلفنی باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی StarCraft 2 Wings of Liberty

Windows 7 64-bit
CPU intel Core 2 Duo
GPU Nvidia GeForce 7600 GT
RAM 2 GB
۳۰GB Space available