سیستم مورد نیاز بازی Bioshock Infinite
سیستم مورد نیاز بازی Bioshock Infinite

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Bioshock Infinite چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید، تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی بایوشاک اینفینیتی بپردازیم.

اگر بدنبال یک بازی تخیلی در یک دنیای تخیلی می‌گردید bioshock infinite از آن گزینه هایی است که شما میتوانید توی چک لیست انجام بازی خود بگذارید. این بازی یکی از بازی های موفق ویدئویی بوده که در زمان انتشار توسط بسیاری از کاربران و منتقدان مورد تحسین قرار گرفته است .

در این بازی میتوانید به ماجراجویی های متفاوتی پرداخته و جنگ و خونریزی نیز راه بیاندازید . داستان این بازی بسیار جذاب بوده و شما را ساعت ها جذب خود می‌کند به طوری که نمیتوانید از این بازی دل بکنید و مجبور به اتمام این بازی خواهید شد.

داستان بازی مربوط به شهر کلمبیا آسمانی خیالی است که برخلاف تصور عموم مردم در اول بازی مشخص می‌شود که یک کشتی جنگی غول پیکر است که به وسیله آن به یک گروه شهروند چینی شلیک شده است.

در خط داستانی بازی شهر کلمبیا  از کنترل دولت آمریکا خارج می‌شود و از دولت آمریکا دور شده و در نهایت کاملا ناپدید می‌شود.

همین امر موجب شد تا احزاب مختلف برای تصاحب بر سر این شهر باهم به جنگ افتاده و خسارات زیادی ثمره این جنگ گریبان گیر مردم شد، تا جایی که تنها ۲ فرقه باقی ماندند.

در ابتدای شروع بازی بعد از جنگ به وجود آمده تنها ۲ فرقه باقیمانده اند.

اولین فرقه موسسان نام دارند که توسط زاشاری هیل کومستاک رهبری می‌شوند.

این فرقه تنها به دنبال نگه داری از شهروندان آمریکایی بوده و برای خارجی های ساکن از شهر هیچ احترام و اهمیتی قائل نیستند.

اما گروه دوم که واکس باپلی نام دارند توسط شخصی به نام دیسی فیتزروی رهبری شده و برای تحت کنترل گرفتن شهر و برگرداندن قوانین شهروندی سابق شهر کلمبیا با فرقه موسسان درگیر هستند.

اما داستان اصلی بازی بر محوریت زندگی شخصی به نام بوکر دویت جرایان داشته که این شخص برای پس دادن بدهی هایش دست به سفری خطرناک و هیجان انگیر می‌زند.

 وظیفه بوکر دویت نجات جان دختری به نام الیزابت است که در شهر آسمانی یعنی کلمبیا زندانی است. الیزابت توسط هیولایی به نام سانگ برد در یک قلعه زندانی شده است، این هیولا دارای قدرت های ماءورا طبیعی بوده و میتواند در جهان های موازی سفر کند.  تا اواسط بازی هیچ گونه غافلگیری ای در داستان بازی وجود ندارد اما در نیمه دوم آن غافلگیری بازیکن شروع می‌شود و متوجه می‌شوید که اصلا داستان بازی کاملا متفاوت با آن چیزی است که فکرش را می‌کردید !


سیستم بازی Bioshock Infinite

بازی بایوشاک اینفینیتی چیست ؟ حداقل مشخصات مورد نیاز Bioshock Infinite چیست؟

بازی بایوشاک اینفینیتی از آن دسته بازی هایییست که به خاطر کار شدن روی جزئیات مو به موی بازی توسط توسعه دهنگان آن ارزش اجرا در بیشترین کیفیت ممکن به همراه FPS بالا را داشته به همین سبب به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را روی یک کیس گیمینگ تجربه کنید،البته بعد از معرفی این بازی به مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی Bioshock Infinite خواهیم پرداخت.


بازی ویدئویی بایو شاک بیکران یا همان Bioshock Infinite در سبک تیراندازی اول شخص توسط ایرشنال گیمز توسعه یافته و با کارگردانی کن لیواین به عنوان سومین شماره از مجموعه بازی های بایوشاک منتشر شده است.

 Bioshock Infinite دارای گیم پلی،گرافیک،موزیک،صداگذاری و خسط داستانی شاهکاری بوده که همین امر موجب شده است تا توسط گیمر ها و منتقدان مورد تحسین واقع شود.

این بازی موفق به کسس امتیاز ۹۴ متاکریک شده است که همین امتیاز نشان دهنده فوق العاده بودن بازی می‌باشد.

سیستم بازی Bioshock Infinite

خط داستانی بازی بایوشاک در یک شهر آسمانی خیالی به نام کلمبیاست که توسط بالون های عظیم الجثه در آسمان شناور مانده است.

این شهر توسط دولت آمریکا در بالای آسمان ها ساخته شده و به عنوان سمبل استثنایی بودن آمریکایی ها است.

 این شهر شناور همانطور که قابل پیشبینی است میتواند به بالا هر شهری سفر کند .

گرافیک Bioshock Infinite به کمک نسل سوم موتور های گرافیکی با جزئیات بسیاری توسعه یافته است و توسعه دهندگان آن با وسواس بسیاری روی پروژه کار کرده‌اند به گونه ای که افکت های طبیعی، کاراکتر ها و محیط بازی کاملا فوق العاده طراحی شده اند.

به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را با کیفیت و FPS بسیار بالایی اجرا نمایید تا جذابیت این بازی چندین برابر شده و کاملا محو و غرق در بازی بشوید.

در صورتی که شما قصد خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی بیو شاک اینفینیتی را دارید در ادامه مطلب ما به بررسی مشخصات حداقل سیستم و بهترین سیستم ممکن برای این بازی پرداخته ایم،باما همراه باشید.


مشخصات حداقل سیستم Bioshock infinite چیست؟


مشخصات بهترین سیستم Bioshock Infinitie چیست؟


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Bioshock Infinite رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز برای بازی بایوشاک اینفینیتی از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Bioshock infinite

CPU : intel Core 2 Duo 2.4 GHZ | Ram 4 GB | GPU: NVIDIA 8800 GT | DirectX 10 | 25GB فضای مورد نیاز | windows 7 64-bit

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز بازی Bioshock infinite

CPU: 4Quad 3GHZ | RAM 8GB | GPU: NVIDIA Geforce GTX 770 2GB | RAM 8 GB | DirectX 10 | 25 GB فضای خالی | windows 7 64-bit