سیستم مورد نیاز بازی mass effect 2
سیستم مورد نیاز بازی mass effect 2

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی mass effect 2 چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید، تا در ادامه به معرفی و بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی مس افکت ۲ بپردازیم.

بازی mass effect 2 که با نام های تاثیر فراگیر ۲ و اثر جرمی ۲ شناخته می‌شوند، یکی از بازی های ویدئویی در سبک نقش آفرینی اکشن با دید سوم شخص است.

این بازی توسط شرکت سازنده بازی های ویدئویی به نام بایوور ساخته شده و الکترونیک آرتس آن را انتشار کرده است.

داستان بازی اثر جرمی ۲ در قرن ۲۲ در کهکشان راه شیری است.

 در این بازی وظیفه جمع آوری یک تیم ویژه در سرتاسر کهکشان را داشته و می‌بایست با گونه ای از جانوران فضایی به نام کالکتور که حشره مانند می‌باشند، به مبارزه برخیزید.

بازی تاثیر فراگیر ۲ نسبت به نسخه قبلی خود توسط بایوور دچار تغییراتی همچون عناصر مختلف شده و سبک بازی بیشتر به سمت سبک های تیر اندازی سوم شخص کشیده است.

این بازی همانند سایر بازی های تیر اندازی سوم شخص دارای مهمات محدود و سیستم احیاء خودکار جان است.


سیستم مورد نیاز بازی Mass Effect 2

بازی مس افکت ۲ چیست ؟ حداقل مشخصات مورد نیاز mass effect 2 چیست؟

باتوجه به قدیمی بودن بازی mass effect 2 میتوان گفت که جهت نصب و اجرای بازی با حداقل کیفیت ممکن نیاز به اقدام خرید کیس گیمینگ نبوده و میتوان این بازی را روی سیستم های معمولی نیز نصب کرده و با کیفیت و FPS نسبتا پایینی اجرا کرد.

سیستم مورد نیاز بازی Mass Effect 2

داستان سرایی تأثیر برانگیز، شخصیت پردازی قوی و مبارزات هیجان انگیر از نقطه قوت های Mass Effect 2 بوده که همین امر موجب شده است تا در میان منتقدان و گیمر های بازی مورد استقبال قرار گرفته و متاکریتیک ۹۶ را به خود اختصاص دهد !

 شما میتوانید در ابتدا این بازی از پوشه ذخیره شده اتمام نسخه اولیه بازی استقاده نمایید یا یک شخصیت کاملا مستقلی را جهت پیشبرد  بازی انتخاب نمایید.

در حالت اول یعنی استفاده از پوشه ذخیره نسخه اولیه تصمیماتی که بازیکن در نسخه اولیه گرفته است بر داستان نسخه دوم تاثیر خواهد گذاشت.

ابتدای این بازی، بازیکن میتواند شخصیت خود را در بین شش کلاس مختلف به صورت کامل شخصی سازی نماید.

هرکلاس همانند سایر بازی ها دارای نقاط قوت و نقاط ضعف می‌باشد.

به همراه داشتن ۱۹ کلاس مختلف اسلحه به جذابیت این بازی افزوده است.

جریان بازی در ناحیه ای است که توسط یک نقشه از کهکشان مدیریت می‌شود شما با کاوش کردن و انجام ماموریت هایی که در بازی برای شما در نظر گرفته شده است باید بازی را پیش ببرید.

همانند سایر بازی ها با کشتن و رد کردن ماموریت ها شما میتوانید سطح خود را بالا برده و قدرت تیم را افزایش دهید.


حداقل سیستم مورد نیاز Mass Effect 2 چیست؟

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید بازی Mass Effect 2 را به صورت کاملا حرفه ای روی یک کیس گیمینک مناسب و نسبتا ارزان نصب و اجرا نمایید تا بیشترین کیفیت و FPS ممکن را در این بازی تجربه کنید به شما سیستمی با مشخصات زیر جهت اجرای روان و بدون لگ پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین سیستم ممکن برای Mass Effect 2 چیست؟


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Mass Effect 2 رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی مس افکت ۲ از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.