سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim
سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim

سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim چیست ؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید تا در ادامه به مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی The Elder Scrolls V:skyrim بپردازیم.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی اکشن و جهان باز می‌باشد.این بازی در ابتدا توسط بتسدا گیم استودیوز توسعه یافته و در نوامبر ۲۰۱۱ شرکت بتزدا سافت ورکز آن را برای پلتفرم های مختلف منتشر کرد.

جالب است بدنید که الدر اسکرولز ۵ : اسکایریم در ۴۸ ساعت اولیه انتشار خود توانست ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه به فروش برساند و در یک هفته اول در مجموع به رقم ۷ میلیون نیز رسید !

باتوجه به استقبال گیمر های سرتاسر دنیا متوجه می‌شویم که بازی  The Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی محبوب بوده و جزء بهترین بازی های ویدئویی است.

داستان بازی حول محور شخصیتی به نام اژدها زاده یا همان Dragon Born می‌چرخد. شما باید جلوی اژدها زاده ای به نام آلدوئین را بگیرید چراکه آن قصد نابودی جهان را دارد.


سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim

مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim چیست ؟

خوشبختانه جهت نصب و اجرای بازی The Elder Scrolls V:Skyrim نیاز به کیس گیمینگ قدرتمندی نخواهید داشت، مشخصات مورد نیاز جهت نصب و اجرای بازی الدر اسکرولز وی اسکایریم به شرح زیر است:

مشخصات حداقل سیستم بازی The Elder Scrolls V:Skyrim چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم شما جهت نصب بازی The Elder Scrolls V:skyrim شما نیاز به ویندوز ۷ یا ۸.۱ یا ۱۰ ، پردازنده (CPU) ای ام دی رایزن ۵ ۱۴۰۰ یا intel core i5-660K ،رم ۸GB،کارت گرافیک انویدیا جی فورس ۱۷۰ ۸گیگابایتی یا AMD RX Vega 56 8GB و ۱۵ گیگابایت فضای خالی جهت نصب بازی خواهید داشت.

در صورتی که قصد خرید کیس گیمینگ مناسب جهت اجرای بازی The Elder Scrolls V:skyrim با بیشترین کیفیت ممکن را دارید،به شما سیستمی با مشخصات زیر پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات بهترین سیستم The Elder Scrolls V:Skyrim چیست؟


سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim یا همان کتیبه های کهن ۵:اسکایریم یک بازی در سبک نقش آفرینی اکشن است.

کاربران بازی میتوانند با تغییر زاویه دید اول شخص یا سوم شخص وارد محیط جهان باز اسکایریم شده و کاملا آزادانه به جستجو و کاوش در آن بپردازند.

اسکایریم در جنگ داخلی بین نژاد های مختلف بازی است.نژاد های مختلف تشکیل دهنده این بازی ۱۰ نوع بوده و به صورت کلی در ۳ دسته انسان‌ها ،الف‌ها و حیوان سانان تقسیم می‌شوند. شما با انتخاب یکی از نژاد ها میتوانید بازی را شروع نمایید.

سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim

به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Elder Scrolls V:Skyrim رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی الدر اسکرولز ۵ اسکایریم از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم بازی The Elder Scrolls V:Skyrim

ویندوز ۷ ۶۴ بیت | CPU : Core i5-660K | RAM 8 GB | GPU: Nvidia Geforce 1070 8 GB

مشخصات بهترین سیستم The Elder Scrolls V:Skyrim

ویندوز ۱۰ ۶۴-بیت | CPU : Intel Core i7-4790 | RAM 8 GB | GPU :NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB |