سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect
سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect

سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect جهت اجرا به حداقل سیستم با مشخصات پردازنده intel i3-4340،کارت گرافیک Nvidia GTX 750 Ti و ۴ گیگابایت رم نیاز دارد، در صورتی که قصد اجرای این بازی با کیفیت بالا را دارید شما سیستمی با مشخصات پردازنده Intel i5-4590، کارت گرافیک Nvidia GTX 970 و ۸ گیگابایت رم نیاز خواهید داشت.

بازی Tetris Effect یک اثر فوق العاده بوده که ترکیبی از رقص،معما و فضا می‌باشد. در این بازی شما میتوانید به یک دنیای اعتیاد آور وارد شده و در کنار طراحی های بصری خارق العاده در کنار موسیقی دل‌نشین عاشق رقص شوید.

سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect

ویژگی های بازی Tetris Effect

  • رقص و اشکال: حرکات خودتون رو هماهنگ با موسیقی کرده تا بتوانید اشکال خاصی را درست کنید و امتیاز بدست بیاورید.
  • گرافیک فضایی فوق العاده: گرافیک شگفت‌انگیز فضایی این بازی شما را به دنیای کاملا متفاوت و جذاب برده که شما را محو خود خواهد کرد.
  • موسیقی جادویی: موسیقی بکار رفه در بازی به قدری خارق‌العاده‌ است که احساسات خاصی درون شما به وجود آورده و امکان رقص به شما را در حین بازی می‌دهد،همچنین موسیقی های درون بازی کاملا انحصاری برای این بازی ساخته شده‌اند.
  • مسابقه و رویداد آنلاین: شما میتوانید با رفقا و سایر بازیکنان در مسابقه و رویداد آنلاین شرکت کنید و مهارت رقص یکدیگر را به چالش بکشید.

مراحل بازی Tetris Effect

اگر به دنبال تجربه یک بازی جدید در دنیایی متفاوت می‌گردید Tetris Effect یکی از انتخاب های برتر شما میتواند باشد. این بازی دارای تجربه گیمینگ خارق‌ العاده‌ای است. اما برای لذت بردن از این بازی شما نیاز به کیس گیمینگ مناسبی خواهید داشت. در ادامه این مقاله به بررسی سیستم مورد نیاز بازی tetris Effect می‌پردازیم.

  1. مراحل اولیه: در ابتدای شروع بازی، شما با اصول بازی آشنا می‌شوید. شکل های ساده‌ای از بلوک‌های بازی به سمت پایین صفحه می‌آیند و شما باید آنها را کاملا بهینه بچینید تا یک سری خط ها کامل شده و امتیاز کسب نمایید.
  2. مراحل میانیکمی که مراحل را پشت سر بگذارید متوجه افزایس سرعت تدریجی بازی می‌شوید و با اشکال پیچیده‌تری رو به رو خواهید شد. شما در این مراحل به دق و سرعت بیشتری جهت چیدن بلوک ها نیاز دارید.
  3. مراحل پایانی:مراحل پایانی: در اواخر بازی با مراحل کاملا دشواری مواجه می‌شوید و همانطور که انتظار می‌رود می‌بایست با سرعت عمل بالا و تمرکز اشکال پیچیده را مدیریت نمایید.

حداقل مشخصات سیستم مورد نیاز Tetris Effect

پردازندهIntel i3-4340
کارت گرافیکNVIDIA GTX 750 Ti
رم۴GB RAM
فضای ذخیره سازی۵GB Space available
دایرکت اکسDirectX version 11
سیستم عاملWindows 64-bit 10

بهترین مشخصات سیستم مورد نیاز Tetris Effect

پردازندهIntel i5-4590
کارت گرافیکNVIDIA GTX 970
رم۸GB RAM
فضای ذخیره سازی۵GB Space available
دایرکت اکسDirectX version 11
سیستم عاملWindows 64-bit 10

به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect رسیدیم امیدوارم که برای شما مفید واقع شده‌باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال باما از طریق کامنت در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Tetris Effect چیست؟

پردازنده intel i3-4340،کارت گرافیک Nvidia GTX 750 Ti و ۴ گیگابایت رم