سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers
سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers

سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers برای اجرا و نصب با حداقل کیفیت ممکن نیاز به پردازنده intel Core i5 2.4Ghz و کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 750 یا AMD Radeon R7 260X و ۴ گیگابایت رم دارد.در صورتی که قصد اجرای این بازی با بیشترین کیفیت ممکن و فریم ریت بالا را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که اقدام به خرید کیس گیمینگ متناسب با مشخصات حداقل پردازنده Intel Core i7 3Ghz و کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 970 یا AMD Radeon RX 480 با رم ۸ گیگابایت نمایید.

بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers یکی از بازی های ویدئویی در سبک نقش آفرینی بر خط چند نفره گسترده که ام ام او آر پی جی نام دارد، بوده و توسط کمپانی اسکوئر انیکس برای پلتفرم مایکروسافت ویندوز در ۴ زبان انحصاری انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی و آلمانی منتشر شده است. این بازی دارای ۵ نژاد اصلی به نام های هیور، الزن، لالافل، روگادین و میکوته است که هر نژاد دارای شخصیت های مرد و زن نیز می‌باشد. این بازی همانطور که انتظار می‌رود دارای سیستم سفارشی سازی شخصیت ها بوده و میتوانید کاراکتر خود را به صورت کامل شخصی سازی نمایید.

این بازی حسابی حال و هوای آسیایی شرقی را به خوبی حفظ کرده است. موسیقی های فوق العاده بکار رفته در هنگام مبارزه حس هیجان و مبارزه طلبی خارق العاده‌ای را به کاربران بازی داده به نحوی که احساس می‌کنید در میدان مبارزه حضور دارید. شما دارای آیتم ها و قدرت های مختلفی در بازی هستید که با مبارزه و کسب امتیاز ها میتوانید مهارت های خود را تقویت نمایید و از آنها در مبارزات پیش روی خود استفاده کنید. این بازی توانسته متاکریتیک ۹۰ را بدست بیاورد و در رنک بیست و هفتمین بازی برتر ویدئویی قرار بگیرد.اگر به دنبال یک بازی ماجراجویانه در سبک آسیای شرقی با موسیقی فوق العاده هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بازی را حتما دانلود و روی کیس گیمینگ خود نصب نمایید.

حداقل مشخصات سیستم مورد نیاز Final Fantasy XIV: Shadowbringers چیست؟


سیستم عاملWindows® ۸.۱ ۶۴ bit, Windows® ۱۰ ۶۴ bit
پردازندهIntel® Core™i5 ۲.۴GHz
کارت گرافیکNVIDIA Geforce GTX750 or AMD Radeon R7 260X
مموری رم۴GB RAM
نسخه دایرکت اکسDirectX Version 11
فضای مورد نیاز ۶۰GB Available space

بهترین مشخصات سیستم مورد نیاز Final Fantasy XIV: Shadowbringers چیست؟


سیستم عاملWindows® ۸.۱ ۶۴ bit, Windows® ۱۰ ۶۴ bit
پردازندهIntel® Core™i7 3GHz
کارت گرافیکNVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 480
مموری رم۸GB RAM
نسخه دایرکت اکسDirectX Version 11
فضای مورد نیاز ۶۰GB Available space

به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers رسیدیم امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.