سیستم مورد نیاز بازی Civilization V
سیستم مورد نیاز بازی Civilization V

بازی Civilization V از آثار فوق العاده برجسته‌ی تاریخی است که توانسته در صنعت بازی های ویدیویی سر و صدا بپا کند. گسترش فرهنگ،تاریخ و تمدن در قالب یک بازی باعث شده تا این اثر جزء بازی های پرفروش استراتژیک بشود.در ادامه این مطلب ما به بررسی و معرفی دقیق تر و همچنین مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Civilization V می‌پردازیم.

بازی Civilization V از بازی های استراتژیک تاریخی بوده و توسط کمپانی سازنده بازی های ویدیویی به نام ۲K Games توسعه و منتشر یافته است. این بازی در اولین بار در اوایل سپتامبر سال ۲۰۱۰ میلادی به دنیای گیم عرضه شد و توانست در همان ابتدا به سرعت یک اثر محبوب در میان گیمر‌ها بشود.در این بازی شما یک رهبر تاریخی هستید و باید تمدن خود را از دوران اولیه تا زمان های مدرن و پیشرفته پیش ببرید.

صدا و گرافیک

طراحی گرافیکی این بازی با جزئیات دقیقی همراه بوده که چاشنی آن کیفیت صداهای فوق العاده زیبا می‌باشد. هرچه تمدن خود را رشد دهید شاهد تغییرات چشم‌گیری در تصاویر و صداها خواهید بود که تجربه جالبی است.

‌گیم‌پلی

گیم‌پلی عمیق و چالش‌برانگیز از ویژگی های برجسته این بازی است. شما تصمیم های مهم استراتژیک زیادی باید بگیرید. تصمیم های شما مربوط به اقتصاد، تجارت، ارتش و سیاست خارجی تمدنتان می‌باشد. در واقع در این بازی شما باید به عنوان یک رهبر فوق العاده باهوش و استراتژیک‌دان باشید تا بتوانید تمدن خود را رشد داده و افتخار کسب نمایید.

سیستم مورد نیاز بازی Civilization V

مشخصات سیستم مورد نیاز Civilization V

اکنون که با بازی Civilization V آشنا شده‌اید بیایید نگاهی به مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای آن بپردازیم. حتما اطمینان پیدا کنید که کیس گیمینگ شما حداقل همچین مشخصاتی را داشته باشد تا از تجربه‌ی فوق‌العاده‌ی این بازی بهره مند شوید.

سیستم عامل:
نیاز به یکی از سیستم عامل های زیر دارید:

  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 10

پردازنده:

حداقل یکی از پردازنده های زیر نیاز است:

  • Intel Core i3
  • AMD Phenom II

حافظه رم (RAM):

برای اجرای بازی حداقل به ۴ گیگابایت رم و برای اجرا با بیشترین بهره وری ممکن نیاز به ۸ گیگابایت رم دارید.

کارت گرافیک:

کارت گرافیک از مهمترین قطعاتی است که باید برای اجرای بازی به آن دقت نمایید. کارت گرافیک مورد نیاز برای این بازی حداقل شامل یکی از موارد زیر باشد:

  • NVIDIA GeForce 8800
  • ATI Radeon HD 2600XT

فضای ذخیره سازی

برای نصب و اجرای بازی نیاز به ۸ گیگابایت فضای خالی خواهید داشت.

با توجه به توضیحات کاملی که در رابطه با خود معرفی و مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Civilization V دادیم، امیدواریم که شما بتوانید این بازی خارق‌العاده را به بهترین نحو تجربه نمایید. با خرید کیس گیمینگ متناسب با مشخصات ذکر شده در بالا و نصب این بازی شما میتوانید وارد یک دنیای جذاب تمدن سازی و استراتژی شده و به چالش کشیده شوید.

آیا بازی Civilization V نیاز به اتصال اینترنتی دارد؟

بله، بازی Civilization V از اتصال اینترنتی برای برخی از امکانات چندنفره و اشتراک نسخه‌های دیجیتالی استفاده می‌کند.

چه سیستم عامل‌هایی بازی را پشتیبانی می‌کنند؟

Civilization V برای ویندوز (Windows) و macOS عرضه شده است.