سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh
سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی توتال وار فرعون از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی‌های تاریخی از جمله Total War: Pharaoh از جذابیت‌های خاص خود برخوردارند. این بازی که در دوران فرعونان مصر قرار دارد، با الهام از تاریخ و تمدن باستانی، به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل شده است.

بازی‌های تاریخی، با ارتباط نزدیک به وقایع واقعی و تاریخی، از طریق تجربه گیمران، یک فرصت عالی برای آشنایی عمیق‌تر با مفاهیم تاریخی فراهم می‌کنند. بازی Total War: Pharaoh نیز این امکان را فراهم می‌کند تا با تمدن و فرهنگ مصر باستان آشنا شوید.

در این بازی، شما فرصت دارید تا به عنوان حاکم، مسئولیت‌های پادشاهی را بر عهده بگیرید. از ساخت ساختمان‌ها و توسعه شهر تا مدیریت امور نظامی و اقتصادی، همه به شما واگذار شده است. این تجربه گیم‌پلی شگفت‌انگیزی را به شما ارائه می‌دهد که تلفیقی مناسب از استراتژی و تجربه واقعی حکومت را به شما القا می‌کند.

بازی Total War: Pharaoh با گرافیک بصری بسیار واقع‌گرایانه، محیط‌های زیبا و جزئیات دقیق تاریخی، تجربه‌ای فراتر از یک بازی معمولی ارائه می‌دهد. هر نوع تصمیمی که در این بازی می‌گیرید، اثرات بزرگی بر داستان و جهان بازی دارد که این ویژگی، آن را از سایر بازی‌ها متمایز می‌کند.

سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh

حال نوبت آن رسیده است که به بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh بپردازیم. باتوجه به اینکه این بازی یکی از بازی های جدید ۲۰۲۳ است شما برای اجرای آن با حداقل تنظیمات گرافیکی نیاز به کیس گیمینگ قدرتمندی نداشته و میتوانید تنها با داشتن پردازنده i3-2100 و ۶ گیگ رم در کنار کارت گرافیک GTX 660 این بازی را نصب و اجرا نمایید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Total War: Pharaoh

باتوجه به اینکه total War pharaoh یکی از بهترین بازی های کامپیوتری ۲۰۲۳ است، اما برای اجرا خوشبختانه نیازی به خرید کیس گیمینگ جدید قدرتمند نخواهیم داشت. سیستم پیشنهادی که برای این بازی منشتر شده است نیاز به پردازنده Tyzen 5 2600X و گرافیک RX 480 با ۸ گیگ رم دارد که همچین مشخصاتی نسبت به سایر بازی های امسال چیز خاصی نیست.

مشخصات سیستم پیشنهادی Total War: Pharaoh


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Total War: Pharaoh رسیدیم امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد،در صورت داشتن هرگونه سوال باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Total War: Pharaoh چند گیگ است؟

برای نصب این بازی شما به ۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز Total War: Pharaoh چیست؟

برای اجرای این بازی شما نیاز به ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی خواهید داشت.

حداقل و حداکثر رم مورد نیاز برای بازی Total War: Pharaoh چقدر است؟

شما حداقل ۶ گیگ رم و حداکثر ۸ گیگ رم نیاز دارید.