سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS
سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی د فینالز از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی THE FINALS بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار از حالت بتا خارج شد و نسخه رسمی آن انتشار یافت. این بازی دارای گیم‌پلی متفاوت بوده که جریان بازی در یک محیط ۱۰۰% تخریب پذیر قرار دارد به همین خاطر توانسته به طرز باورنکردنی به یکی از بازی های محبوب کامپیوتری تبدیل بشود. این بازی یک بازی شوتر است اما با تمام بازی های شوتر دیگر متفاوت ! مکانیک های خیلی جالب و جدیدی در این بازی وجود دارد که شاید در نگاه اول کمی گیج کننده به نظر بیایند.

بازی THE FINALS دارای ۳ بیلد سبک، متوسط و سنگین است که میتوانید هریک از این بیلدها را باتوانایی و تجهیزات متفاوت مجهز کرده و یک سبک متفاوت را شاهد باشید.

تجهیزات مهمترین بخش مربوط به این بازی است، شما از تنوع بالای تجهیزات برخوردار هستید که باید باتوجه به بیلد و سبک بازی خود تجهیزات مناسبی را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را در بازی داشته باشید.

محیط ۱۰۰% تخریب پذیر این بازی یکی از نقاط قوت برای بازیکنان حرفه‌ای میتواند باشد، چراکه یک بازیکن حرفه‌ای میتواند به نحو احسنت از محیط خود استفاده کند به عنوان مثال فرض کنید یک درگیری در طبقات بالا روی داده است و شما با تخریب طبقات بدون اینکه مستقیم و رو در رو به جنگ بپردازید میتوانید آنها را زخمی و شکست دهید.

همچنین این بازی دارای بتل پس و ماموریت‌هایی است که شما میتوانید با انجام ماموریت‌هایی که ذکر شده است تجربه برای لول آپ بدست بیاورید یا حتی اسکین و تجهیزات جدید بگیرید که بازی را از یکنواختی خارج می‌کند

سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی و معرفی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS بپردازیم.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز THE FINALS

حداقل کیس گیمینگ مورد نیاز برای بازی THE FINALS دارای مشخصات آنچنان قدرتمندی نیست و همانطور که در بالا مشاهده‌ می‌کنید، کافیست که سیستم دارای پردازنده i5-6600K و کارت گرافیک GTX 1050 Ti و ۱۲ گیگابایت رم باشد تا بازی را با حداقل کیفیت ممکن بدون هیچ مشکلی اجرا نماید.

مشخصات سیستم پیشنهادی د فینالز

اگر شما جزء آن دسته از گیمرهایی هستید که قصد دارید تا بازی THE FINALS در بهترین حالت ممکن بدون هیچ مشکلی اجرا نمایید و از آن لذت ببرید، شما باید حداقل اقدام به خرید کیس گیمینگ بامشخصات پردازنده i5-9600K و کارت گرافیک RTX 2070 و ۱۶ گیگابایت رم کرده باشید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی THE FINALS رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی THE FINALS چقدر حجم دارد؟

این بازی ۱۵ گیگابایت است.

بازی THE FINALS به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۶ گیگابایت RAM نیاز دارد.