سیستم مورد نیاز بازی Last Train Home
سیستم مورد نیاز بازی Last Train Home

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Last Train Home چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی لست ترین هوم از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Last Train Home به این صورت شروع می‌شود که شما به عنوان یکی از بازماندگان رانندگان قطار بعد از جنگ جهانی دوم هستید که در آمریکا جان سالم به در برده‌اید. شما وظیفه دارید تا به سایر نقاط آمریکا سفر کنید و بازماندگان دیگر را به مقاصد مدنظرشان برسانید. در بازی شما میتوانید آزادانه انتخاب کنید که به دنبال پول و ثروت باشید و یا به دنبال محبوبیت در میان مردم ! اما چگونه؟ شما میتوانید افراد ثروت مند را جابجا کنید و پول خوبی بدست بیاورید و یا به کمک افراد فقیر و بیچاره رفته و با جابجایی آنها از محبوبیت برخوردار شوید. البته به نظر بنده شما باید هر دو را حفظ کنید تا بتوانید بازی را به صورت بالانس پیش ببرید.

باتوجه به سبک بازی The last train که یک سبک استراتژیک، ماجراجویی و نقش آفرینی است شما میتوانید تجربه منحصر به فردی را بدست بیاورید. همچنین گیم‌پلی این بازی باتوجه به سبک تلاش برای بقا است شما را بشدت درگیر خود می‌کند، همچنین در طول بازی شما به ۲۰ شهر محتلف آمریکا سفر خواهید کرد که بسیار لذت بخش می‌باشد. همچنین این بازی به صورت تعاملی است و دارای بیش از ۱۵۰ شخصیت متفاوت در طول بازی است. شما میتوانید این بازی را در دوحالت مختلف داستانی و سندباکس اجرا کنید.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی و معرفی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Last Train Home بپردازیم.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Last Train Home

اگر قصد خرید کیس گیمینگ برای اجرای بازی Last Train Home را ندارید به جای نگرانی نیست چراکه میتوانید با یک سیستم نسبتاً ضعیف این بازی را نصب کرده اما با حداقل کیفیت ممکن اجرا نمایید و بدون هیچ مشکلی بازی را پیش ببرید، تنها کافیست پردازنده ۴ هسته‌ای با فرکانس ۳ گیگاهرتز به همراه ۸ گیگ رم و کارت گرافیک RX 570 4GB داشته باشید.

مشخصات سیستم پیشنهادی لست ترین هوم

بازی Last Train Home از تنظیمات گرافیکی منحصر به فردی برخوردار است که برای تجربه آن کیس گیمینگ شما نیاز به حداقل کارت گرافیک RTX 2060 6GB داشته تا بتوانید این بازی را با بهترین کیفیت ممکن در ایده‌آل ترین شرایط اجرا نمایید، همچنین به ۱۶ گیگ رم و پردازنده ۶ هسته‌ای با فرکانس ۳ گیگاهرتز نیاز خواهید داشت.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Last Train Home رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Last Train Home چقدر حجم دارد؟

این بازی ۲۰ گیگابایت است.

بازی Last Train Home به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۸ و حداکثر ۱۶ گیگابایت RAM نیاز دارد.