سیستم مورد نیاز بازی War Hospital
سیستم مورد نیاز بازی War Hospital

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی War Hospital چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی وار هاسپیتال از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

شما به عنوان یک سرباز که توسط جنگ جهانی اول مورد تعقیب قرار گرفته است، در این بازی حضور دارید.

یک نبرد برای زندگی ! یک نبرد برای روح !

سال ۱۹۱۸ است. شما ستوان هنری ولز هستید، یک پزشک نظامی بازنشسته انگلیسی که دوباره فراخوانده شده و در کابوس جنگ جهانی اول پرتاب می‌شود. کمیاب و کم‌تجهیز، شما آخرین امید بسیاری از سربازان در مقابله با جبهه فرانسه هستید.

به عنوان فرمانده یک بیمارستان میدانی در بازی War Hospital ، از جراحت‌های وحشتناک سربازان جنگ مراقبت کنید. برای درمان آنها امکانات را فراهم کنید در حالی که م نزدیکی شما انفجارهای جنگ جریان دارد. از تجهیزات واقعی جنگ جهانی اول استفاده کنید و ببینید چگونه ابزارها و روش‌های شما تکامل پیدا می‌کنند. انتخاب‌های شما تأثیر دائمی در روند بازی خواهد گذاشت.

شما باید یک جامعه کوچک از نجات‌دهندگان و بازماندگان بسازید. امید را در کارکنان و سربازان خود زنده نگه دارید. با الهام بخشیدن به دوره‌های آتش‌بس، یک ذره از طبیعت عادی را به دست آورید.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی و معرفی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی War Hospital بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی War Hospital

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز War Hospital

بازی War Hospital جهت اجرا حداقل سیستمی که نیاز دارد یک کیس گیمینگ نبوده و سیستم های خانگی نیز از پس اجرای آن برمی‌آیند، تنها کافیت سیستم شما دارای پردازنده دو هسته با فرکانس ۳.۲ گیگاهرتز و ۶ گیگابایت رم به همراه کارت گرافیک ۲ گیگی باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی وار هاسپیتال

اگر قصد اجرای بازی War Hospital با بهترین پرفومنس و کیفیت بالا را دارید، خبر خوب این است که نیاز به خرید کیس گیمینگ نخواهید داشت چرا که این بازی با بهترین کیفیت ممکن در ایده‌آل ترین شرایط نیاز به پردازنده چهار هسته‌ای با فرکانس ۳.۲ گیگاهرتز و ۸ گیگ رم و کارت گرافیک ۴ گیگی دارد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی War Hospital رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی War Hospital چقدر حجم دارد؟

این بازی ۳۰ گیگابایت است.

بازی War Hospital به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۶ و حداکثر ۸ گیگابایت RAM نیاز دارد.