سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown
سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی پرنس آف پرشیا لست کرون از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

یوبی سافت بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار از بازی جدید خود یعنی Prince of Persia: The Lost Crown رونمایی کرد. این بازی به این صورت است که در طول بازی باید به دنبال تاج گمشده خود که میراث اصلی خاندانتان است باشید. در این سری از بازی یوبی سافت تصمیم گرفت تا یک کاراکتر جدید که شبیه پرنس پرشیا قبلی است را وارد بازی کند.

شاهزاده پرشیا به عنوان شخصیت اصلی بازی با ویژگی‌ها و مهارت‌های خاص خود شناخته می‌شود. شما در نقش این شاهزاده قهرمان بازی قرار می‌گیرید و با دشمنان و چالش‌هایی که در طول داستان برخورد می‌کنید، روبرو می‌شوید.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown با دشمنان مرموز و قدرتمندی که در طول ماجرا به شما معرفی می‌شوند، پر شده است. این دشمنان با تاکتیک‌های خاص خود سعی در اختلال در مسیر شما دارند و تا آخر بازی چالشی برای شما ایجاد می‌کنند.

خط داستانی بازی از المان‌های بسیار خوبی بهره مند است که جذابیت بازی را دوچندان کرده است. نکته جالب در رابطه با Prince of Persia: The Lost Crown این است که تاکنون این بازی نقد منفی نداشته که نشان دهنده سطح بالا بودن آن است. شما در این بازی از طراحی گرافیکی جذاب و صداگذاری منحصر به فرد ان قطعا به وجد خواهید آمد و حاظر هستید که ساعت‌ها خود را سرگرم این بازی نمایید.

بازی Prince of Persia: The Lost به این نحو است که شما باتوجه به مهارت‌هایی که دارید به سراغ دشمنان خود خواهید رفت و برخی از مراحل از سطح سختی بالایی برخوردار هستند که ملزم به این است که شما حتما باید مهارت‌های شخصیت خود را تقویت کنید تا بتوانید از این مراحل بگذرید.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی و معرفی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown بپردازیم.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Prince of Persia: The Lost Crown

حداقل کیس گیمینگ مورد نیاز برای نصب و اجرای بازی Prince of Persia: The Lost Crown شامل سیستمی با پردازنده intel Core i5-4460 و ۸ گیگ رم به همراه کارت گرافیک GTX 950 2G می‌باشد، که با داشتن چنین سیستمی شما میتوانید این بازی را در حداقل کیفیت ممکن بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا نمایید و از بازی لذت ببرید.

مشخصات سیستم پیشنهادی پرنس آف پرشیا لست کرون

اگر قصد خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی پرنس آف پرشیا لست کرون را دارید و نیاز به کیسی دارید که این بازی را در بهترین حالت ممکن بدون هیچ مشکلی اجرا نماید شما باید اقدام به خرید کیسی با مشخصات پردازنده intel Core i7-6700 و ۸ گیگ رم به همراه کارت گرافیک AMD Radeon RX 5500 XT 4G نمایید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Prince of Persia: The Lost Crown رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown چقدر حجم دارد؟

این بازی ۳۰ گیگابایت است.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown به چه مقدار رم نیاز دارد؟

۸ گیگابایت RAM نیاز دارد.