سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2
سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2 چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی گوست رانر ۲ از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است .

بازی Ghostrunner 2 دارای ویژگی‌ها و عناصری است که آن را از دیگر بازی‌ها متمایز می‌کند. این بازی تجربه‌ای فوق‌العاده در زمینه‌های مختلف از جمله گیم‌پلی، گرافیک، داستان و محیط بازی ارائه می‌دهد. اگر به دنبال یک بازی اکشن سبک سایبرپانک با داستانی جذاب و چالش‌انگیز هستید، Ghostrunner 2 گزینه‌ای عالی برای شما است.

داستان Ghostrunner 2 در دنیایی سایبرپانک رخ می‌دهد که پس از وقوع وقایع عجیب و غریب، به کلی در تغییرات عمده‌ای قرار گرفته است. شما در نقش یک جنگجوی ویژه به نام Ghostrunner بازی می‌کنید که وظیفه بازگرداندن ترتیب و امنیت به دنیای خراب و ناامن این دوران را دارید. داستان مهیج این بازی باعث می‌شود تا شما به ماجراجویی‌های فراوان و مواجهه با دشمنان مختلف بپردازید.

یکی از ویژگی‌های چشمگیر Ghostrunner 2، گرافیک برتر آن است. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته گرافیکی، بازی به شما تجربه‌ای واقعی و تاثیرگذار از دنیای سایبرپانک ارائه می‌دهد. تصاویر شگفت‌انگیز و محیط‌های دقیقاً مشخص باعث می‌شوند که شما در داستان بازی عمیقاً فرو روید و همچنین از تمامی لحظات هیجان‌انگیز بازی لذت ببرید. اما برای نصب و اجرای بازی Ghostrunner 2 به چه سیستمی نیاز است ؟

سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2

خوشبختانه به تازگی خبر سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2 منتشر شده است، شما برای اجرای این بازی نیاز به یک کیس گیمینگ میان رده خواهید داشت البته همانند سایر بازی ها میتوانید شما گوست رانر ۲ را با کیفیت های مختلف روی دستگاه اجرا نمایید. به هر حال ماقصد داریم تا حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2 را در ادامه برای شما شرح دهیم.


مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Ghostrunner 2

همانطور که متوجه شدیم برای اجرای بازی گوست رانر ۲ با حداقل کیفیت ممکن شما نیاز به خرید کیس گیمینگ قدرتمندی نخواهید داشت، اما برای اجرای این بازی با بیشترین کیفیت ممکن شما نیاز به سخت افزار قدرتمندتری خواهید داشت که به شرح زیر خواهد بود.

مشخصات بهترین سیستم ممکن برای Ghostrunner 2


در پایان، امیدوارم که این مطلب از سیستم مورد نیاز بازی Ghostrunner 2 برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال و نظر خاصی در رابطه با این بازی از طریق بخش ارسال نظر باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی ghostrunner 2

Windows 10 | CPU : Intel Core i5-4590 or AMD FX-8350 | Ram 8 GB | GPU :GeForce GTX 960 (4096 MB) or Radeon RX 480 (8192 MB) | 65 GB Hard Disk Space

مشخصات بهترین سیستم ممکن برای ghostrunner 2

Windows 11 | CPU : intel core i9-9900k or AMD Ryzen 5 5600X | Ram 16 GB | GPU :GeForce RTX 2070 Super (8192 MB) or Radeon RX 6800 XT (16384 MB) | 65 GB Hard Disk Space