سیستم مورد نیاز بازی ویچر 3 وایلد هانت
مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ویچر ۳ وایلد هانت چیست؟

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ویچر ۳ وایلد هانت چیست؟ برای پاسخ به این سوال باما همراه باشید، تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی The Witcher 3 Wild Huntبپردازیم.

کاراکتر اصلی این بازی شخصیتی به نام گرالت از ریویا است که عنوان شکارچی هیولاکش یا همان ویچر را به دوش می‌کشد.

هدف گرالت، یافتن دختر خوانده‌اش به نام سیری است که از دست وایلد هانت در حال فرار است.

در این بازی میتوان توسط اسلحه ها و افسون(جادو)های مختلف با خطرات بازی رو به رو شده و ماموریت های تعیین شده را انجام داده و طلا و اکس پی (امتیاز) بدست آورده و از آنها در راستای ارتقاء مهارت و تجهیزات گرالت استفاده نمود.

نکته جالب بازی the witcher 3:Wild Hunt این است که ۳ پایان متفاوت دارد ! بازیکنان با تصمیم هایی که در جاهای کلیدی بازی می‌گیرند ۳۶ خط داستانی متقاوت را در طول بازی رقم می‌زنند.


ویچر ۳ چیست ؟ حداقل و بهترین مشخصات سیستم مورد نیاز Witcher 3 چیست؟

بازی ویچر ۳ وایلد هانت از بازی هایی است که در سبک نقش آفرینی – اکشن غوغایی به پا کرده است.بازی در جهان خیالی است که بر پایه اساطیر اسلاو بنا شده است.در ادامه این مطلب ما قصد داریم تا ابتدا به معرفی و بررسی خود بازی و در نهایت به بررسی سیستم مورد نیاز بازی ویچر ۳ وایلد هانت بپردازیم.

کاراکتر اصلی بازی یعنی گرالت دارای ابزار های جنگی است که شامل بمب‌های متفاوت،کمان زنبورکی و ۲ شمشیر فوق العاده می‌باشد.

جنس یکی از شمشیر ها از پولاد است که برای جنگ با انسان ها و جانوران مورد استفاده قرار می‌گیرد و دیگری از جنس نقره برای جنگ با هیولا ها می‌باشد.

نکته جالبی که این بازی را جذاب تر کرده است، فرسوده شدن اسلحه های شما در طی مبارزات می‌باشد به همی خاطر جهت بهبود آنها می‌بایست اقدام به تعمیر سلاح های خود نمایید.

بازی ویچر دارای یک داستان عمیق و کاملا پیوسته و سازگار با ساختار جهان باز بازی بوده و روایت بازی تاثیر گرفته از تصمیمات بازیکن می‌باشد.

 شما در طول بازی با استفاده از روش های مسالمت آمیز یا خشونت آمیز میتوانید پیامد های مثبت یا منفی را در آینده برای داستان بازی رقم بزنید و ۹ه یکی از ۳۶ پایان احتمالی بازی برسید.

پایان های احتمالی بازی باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان بعد از به اتمام رساندن بازی مجدد بازی را شروع کرده و تصمیم های دیگری را در حین بازی بگیرند تا پایان های متفاوتی را رقم بزنند.

سیستم مورد نیاز بازی ویچر 3 وایلد هانت

به طور خلاصه بار میتوان گفت که ویچر ۳ داستان گرالت را تکمیل می‌کند که در کتاب های آندژی ساپکوفسکی دو بازی پیشین آن آغاز شد.

این شخص بازی ها را به عنوان یک اقتباس تقریبی می‌بیند. آندژی ساپکوفسکی نوسینده لهستانی است که ژانر خیال پردازی از سبک های مورد علاقه ایشان می‌باشد.

از آثار این شخص میتوان به مجموعه های کتاب های فانتزی و حماسی به اسم ویچر که از شهرت بالایی برخوردار است اشاره کرد.

تنظیمات فوق العاده ای برای اثر ویچر ۳ در نظر گرفته شده است، بدین منظور اگر شما دارای یک کیس گیمینگ نسبتا خوب باشید میتوانید قابلیت های گرافیکی فوق العاده‌ی این بازی را روشن کرده تا بتوانید، مو و چمن ها را به صورت طبیعی هنگام وزش باد و تجربه نمایید و به طور کلی احساس کنید که در صحنه حضور دارید.

 البته شما میتوانید این تنظیمات گرافیکی مربوط به بازی را خاموش نمایید تا با یک کیس معمولی با مشخصاتی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، بازی را بدون مشکلی اجرا کرده و مراحل بازی را طی نمایید. هرچند به شما توصیه میکنیم اگر واقعا قصد انجام این بازی را دارید، ارزشش را دارد که هزینه کرده و اقدام به خرید کیس گیمینگ مناسب جهت اجرای این بازی نمایید. باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی ویچر ۳ وایلد هانت بپردازیم.


مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Witcher 3 چیست؟


مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Witcher 3 چیست؟


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ,ویچر ۳ وایلد هانت رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی Witcher 3 Wild Hunt از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز ویچر ۳

windows 7 | Core i5 2500K 3.3GHz | GeForce GTX 660 | Ram 6 GB | 35 GB Available

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز ویچر ۳

windows 7 | Core i7 3770 3.4 GHz | GeForce GTX 770| Ram 8 GB | 35 GB Available