بزل کیت چیست؟
بزل کیت چیست؟

بزل کیت چیست؟ بزل کیت یا پنل جلوی سرور اچ پی که HP BEZEL KIT نام‌ دارد، یکی از قطعات سخت افزاری است که در دسته بندی Accessories قرار می‌گیرد. با استفاده از این قطعه میتوان تاحد زیادی از سرور محافظت کرد و علاوه بر آن به زیبایی سرور hp خود افزود.

بزل کیت های دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام از آنها باتوجه به نوع،سری و مدل سرور ساخته و طراحی شده‌اند، پس میتوان اینگونه گفت که هر سرور دارای بزل کیت خاص خودش است و نمیتوان از یک پنل جلوی سرور برای سرورهای متفاوت بایکدیگر استفاده کرد.

شرکت اچ پی در جدید ترین طراحی بزل کیت خود، محصولی ارائه کرده است که با مانیتورهای ۲۷ اینچی سازگار باشند و علاوه بر آن پنل جلوی سرور توانایی این را دارد تا ریز ساختار های نوری را به داخل خود خم نماید ! همچنین نوع خاصی از محصولات بزل کیت هستند که به نام ROG BEZEL KIT شناخته می‌شوند، راگ بزل کیت‌ها از متریال ترموپلاستیک بهره‌مند هستند که این متریال از شفافیت مناسبی برخوردار بوده و سختی و مقاوت آنها بسیار بالا است.

بزل کیت چیست؟

فواید استفاده از بزل کیت

بزل کیت به عنوان یک محافظ بر روی پنل جلوی سرور شما قرار می‌گیرد و میتوان گفت که یک نوع قاب محافظ امنیتی است و میتواند جلوی بسیاری از آسیب دیدگی های احتمالی که سرور شما را تهدید می‌کند بگیرد. این قطعه علاوه بر جنبه محافظتی میتواند به زیبایی سرور شما بیافزاید و ظاهر سرور را کمی شکیل تر و مورد پسندتر قرار دهد. بزل کیت به نوعی طراحی شده است که هر کس بتواند به آسانی آن را روی جلوی سرور نصب نماید. به شما توصیه می‌کنیم که بعد از خرید سرور hp حتما، حتما اقدام به خرید بزل کیت برای آن نمایید تا میزان آسیب پذیری دستگاه را به حداقل برسانید.

نتیجه‌گیری

به پایان این مطلب از بزل کیت چیست؟ رسیدیم امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.