سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium
سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium

سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium برای اجرا با حداقل کیفیت ممکن نیاز به پردازنده Intel Core 2 Duo و کارت گرافیک پشتیبانی کننده از DirectX 11 با حداقل ۵۱۲ مگابایت حافظه در کنار ۲ گیگابایت رم دارد و برای اجرا با حداکثر کیفیت ممکن نیاز به کیس گیمینگ نسبتا ضعیفی با پردازنده Intel Core i7 یا AMD 1800 و کارت گرافیک Nvidia GeForce 1060 با ۸ گیگابایت رم دارد.

بازی Disco Elysium یا دیسکو الیسیوم یکی از بازی های ویدئویی در سبک نقش آفرینی است که در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم مایکروسافت ویندوز منتشر شد و توانست دستاورد های چشم گیری داشته باشد. این بازی توسط رابرت کورویتز از استونیایی نوشته و طراحی شده است و دارای سبک هنری متمایز نقاشی با روغن است. موسیقی های بکار رفته در این اثر هنری فوق العاده بوده و توسط گروه موسیقی انگلیسی Sea Power ساخته شده است. آغاز بازی در یک شهر خیالی ساحلی است که در حال باز سازی است. شما به عنوان کارآگاهی که دچار فراموشی شده است جریان بازی را بدست می‌گیرید و وظیفه دارید که یک معمای قتل را حل نمایید. این بازی یک اثر نقش آفرینی است که در آن هیچ نوع مبارزه‌ای وجود ندارد ! داستان بازی توسط گفتگو با شخصیت های درون بازی پیش می‌رود. این بازی دارای ۲۴ مهارت مختلف جالب است که شامل منطق،همدلی،سخنوری و . . . می‌باشد و شما در حین انجام بازی با کسب امتیاز میتوانید آنها را تقویت نمایید.

شخصیت اصلی بازی در یک اتاق داغون واقع در یک هتل با حالت گیچی و منگی شدید بیدار شده و دچار عارضه فراموشی شده است. این شخصیت با ستوان کیم کیتسوراگی ملاقات کرده و به او یاد آوری می‌کند که باید تحقیقات در باره یک قتل را انجام دهد.

اگر بدنبال یک بازی معمایی راز آلود هستید و قصد دارید تا وارد دنیای یک کارآگاه شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم که بازی Disco Elysium را از دست ندهید. در ادامه به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium پرداخته ایم‌، هرچند جهت نصب و اجرای این بازی شما نیاز به خرید کیس گیمینگ نداشته و میتوانید این بازی را روی سیستم های معمولی نیز نصب کرده و از آن لذت ببرید.

سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium چیست؟


سیستم عاملWindows 7
پردازندهIntel Core 2 Duo
کارت گرافیکsupport DirectX 11 & minimum 512 Mb
فضای ذخیره سازی۲۰GB
رم۲GB RAM

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Disco Elysium چیست؟


سیستم عامل Windows 7 or 8 or 10
پردازندهIntel Core i7 یا AMD 1800
کارت گرافیکNVIDIA Geforce 1060
فضای ذخیره سازی۲۰GB
رم۸GB RAM

به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium رسیدیم امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارسال نظر با ما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium چیست ؟

پردازنده Intel Core 2 Duo و کارت گرافیک پشتیبانی کننده از DirectX 11 با حداقل ۵۱۲ مگابایت حافظه در کنار ۲ گیگابایت رم

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز بازی Disco Elysium چیست ؟

پردازنده Intel Core i7 یا AMD 1800 و کارت گرافیک Nvidia GeForce 1060 با ۸ گیگابایت رم