سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja
سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja

سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja باید حداقل دارای مشخصات پردازنده AMD Phenom 9750 ، کارت گرافیک NVIDIA GeForce 7800 GT و ۲ گیگابایت رم باشد و حداکثر سیستم آن دارای مشخصات پردازنده AMD Athlone 64 X2 5600 و کارت گرافیک NVIDIA 9600 GT و ۲ گیگابایت رم باشد.

بازی Mark of the Ninja یا همان نشان نینجا یکی از بازی های ویدئویی در سبک اکشن و مخفی کاری است که توسط استودیوی Klei Entertainment در سال ۲۰۱۲ ساخته شده و برای کنسول و ویندوز منتشر شده است.

بازی Mark of the Ninja دارای گیم پلی کاملا روان و قدرتمند بوده و داستان ساده ای دارد. این بازی دارای فنون مخفی کاری بسیار زیادی است که استفاده از آنها در محیط ۲ بعدی بازی بسیار جالب و هیجان انگیز می‌باشد. بازی دارای گنج های مخفی در مراحل مختلف بوده که پیدا کردن آنها کار دشواری است و همین دشواری موجب علاقه شدید گیمر ها به این بازی شده است.

بازی Mark of the Ninja دارای داستانی است که در باره روستای سحر آمیز هیسومو بوده که دارای گنج های زیادی است به همین خاطر توسط شخصی به نام Kellu Corporal مورد حمله قرار گرفته است و استاد نینجای قهرمان این بازی توسط وی گروگان گرفته شده و شما باید به عنوان شاگرد آن اقدام به نجات استاد خود نمایید.

این بازی دارای جلوه های تصویری رنگارنگ همراه با طرح های هنری فوق العاده ای است که در کنار موسیقی دلنشین آن حال و هوای آسیای شرقی را به بازیکن القا می‌کند.

سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja

جهت اطلاع از حداقل و بهترین کیس گیمینگ مورد نیاز بازی Mark of the Ninja نگاهی به ادامه این مطلب بیاندازید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja چیست؟


سیستم عاملWindows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
پردازندهAMD Phenom 9750 or Pentium D 800+
مموری رم۲GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA® GeForce® ۷۸۰۰ GT
دایرکت اکسDirectX 9 Version
فضای مورد نیاز۲.۵ GB

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Mark of the Ninja چیست؟


سیستم عاملWindows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
پردازندهIntel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2 5600+
مموری رم۲GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA® ۹۶۰۰GT or ATI Radeon™ HD 5000
دایرکت اکسDirectX 9 Version
فضای مورد نیاز۲.۵ GB

به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Mark of the Ninja رسیدیم امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با بازی نشان نینجا باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Mark of the Ninja چند گیگ است؟

۲ گیگابایت و ۵۰۰ مگابایت

بازی Mark of the Ninja به چه مقدار RAM نیاز دارد؟

۲ گیگابایت رم