سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended
سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی ARK از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی ARK: Survival Ascended به عنوان یکی از بازی های متفاوتی است که در طی سال های اخیر در دنیای گیم منتشر شده است، به وسیله این بازی شما میتوانید به دنیای دایناسورها رفته و صحنه های وحشتناکی را رقم بزنید. بازی به این صورت است که در یک جزیره بسیار زیبا چشمانتان را باز کرده و با یک گرافیک خارق‌العاده و تحسین برانگیز با جزئیات دقیق مواجه خواهید شد که شما را مجذوب بازی خواهد کرد. در این بازی گونه‌های متفاوتی از دایناسورهای وجود دارند که شما باید در مرحله اول آنها را پیدا کرده و در مرحله دوم باید تلاش کنید تا آنهارا اهلی کنید ! همچنین ساخت و ساز در جهان بازی را پیش گرفته و یک امپراتوری تشکیل دهید.

جدای از جذابیت و گیم پلی فوق العاده‌ای که این بازی دارد، طراحی زیبا و منحصر به فرد طبیعت است و در کنار صداگذاری های عالی شما احساس خاصی بدست میاورید، این بازی میتواند تجربه زندگی در یک طبیعت بکر رویایی را به شما بدهد که بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است.

حال طبق روال همیشگی به معرفی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended در ادامه خواهیم پرداخت که طبق استودیوی سازنده این بازی منتشر شده است.

سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز ARK: Survival Ascended

حداقل کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی The Day Before با حداقل کیفیت ممکن باید سیستمی با مشخصات پردازنده i7-6800K و کارت گرافیک RX 5600 XT به همراه ۱۶ گیگابایت رم و ۷۰ گیگابایت فضای خالی جهت نصب بازی داشته باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی ARK

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید تا بازی ARK: Survival Ascended در بهترین حالت ممکن با تنظیمات گرافیکی MAX اجرای نمایید شما باید اقدام به خرید کیس گیمینگ متناسب با مشخصاتی چون پردازنده Ryzen 5 3600X و کارت گرافیک RTX 3080 به همراه ۳۲ گیگابایت نمایید، تا بدون هیچ مشکلی این بازی را در بهترین حالت ممکن تجربه کرده و از این دنیای منحصر به فرد لذت ببرید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Ascended رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

حداقل و حداکثر پردازنده مورد نیاز بازی ARK چیست؟

شما حداقل به پردازنده  AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K و حداکثر به پردازنده  AMD Ryzen 5 3600X / Intel Core i5-10600K نیاز دارید.

بازی ARK: survival ascended به چه مقدار رم نیاز دارد؟

شما نیاز به حداقل ۱۶ و حداکثر ۳۲ گیگابایت رم خواهید داشت.

بازی ARK چند گیگابایت است؟

این بازی حجمی حدود ۷۰ گیگابایت دارد.