سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring
سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی الدن رینگ از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Elden Ring از سری بازی های ویدئویی شرکت سازنده بازی فرام‌سافتور است که این بار با ساخت این بازی توانست به کل دنیا نشان دهد که در ساخت بازی‌هایی با دنیای جهان بازی از تبحر خاصی برخوردار است به گونه‌ای که توانست بسیاری از بازیکنان را به خوبی سرگرم نماید.

وقتی صحبت از سولزلایک می‌شود، ارائه یک بازی با کیفیت در این سبک کم به چشم می‌خورد، اما زمانی که Elden Ring معرفی شد توانست اثری شاهکار و به یادماندنی را ثبت نماید و مورد توجه بسیاری از منتقدان گیم قرار گرفت.

یکی از ویژگی‌های تأثیر گذار هر بازی گیم‌پلی آن است، گیم پلی بازی Elden Ring به صورت فوق العاده جذاب و دوست داشتنی است که موجب شده تا این بازی تبدیل به یک اثر ارزشمند شود. شما در ابتدای بازی باید کاراکتر خود را ساخته و آنرا کاملاً شخصی سازی نمایید،همچنین شما میتوانید تعیین کنید که در چه کلاسی قرار است سیر بازی را طی کنید به عنوان مثال میتوانید کلاس سامورای نوار استامینا را انتخاب کنید که قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد یا از کلاس Astrologer استفاده کنید تا بتوانید در طی مسیر بازی از جادو و قدرت به نحو احسن استفاده کنید، به طور کلی دست شما باز است.

هرچه در رابطه با بازی الدن رینگ بگوییم کم است ! پس طبق روال همیشگی در ادامه به مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring می‌پردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Elden Ring

حداقل سیستمی که بازی Elden Ring نیاز دارد، میتوان گفت که یک کیس گیمینگ میان رده با مشخصات پردازنده Ryzen 3 3300X و کارت گرافیک RX 580 4G VRAM به همراه ۱۲ گیگ رم و ۶۰ گیگ فضای خالی جهت نصب می‌باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی الدن رینگ

اگر قصد خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی الدن رینگ را دارید تا بتوانید این بازی را در بهترین حالت ممکن اجرا نمایید و از آن لذت ببرید شما باید اقدام به تهیه کیسی با مشخصات پردازنده intel Core i7-8700Kو کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1070 8G VRAM به همراه ۱۶ گیگابایت رم، نمایید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

پردازنده پیشنهادی مورد نیاز Elden Ring چیست؟

پردازنده‌ای که میتوانیم پیشنهاد کنیم Intel Core i7-8700K \ AMD Ryzen 5 3600X است.

بازی الدن رینگ چند گیگ حجم دارد؟

این بازی ۶۰ گیگابایت فضا جهت ذخیره و نصب نیاز دارد.

حداقل و حداکثر میزان RAM مورد نیاز ELDEN RING چقدر است؟

این بازی حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۶ گیگ RAM نیاز دارد.