سیستم مورد نیاز بازی The Day Before
سیستم مورد نیاز بازی The Day Before

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Day Before چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی د دی بیفور از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی The Day Before یک اثر مشترک از همکاری دو استودیوی بازی سازی به نام‌های Fntastic و MyTona است، که بر پایه نشان دادن ذات واقعی انسان‌ها در شرایط بحرانی آخرالزمانی می‌باشد. بازی روز قبل یک اثر شوتر سوم شخص چندنفره زامبی محور است که در سبک بقا در یک دنیای آخرالزمانی بهمراه مخفی کاری جریان دارد. بکارگیری چندین سبک متفاوت در یک بازی باعث شده است تا این بازی به نوعی یک بازی تمام عیار باشد چراکه ما بازی آخر الزمانی،زامبی،بقا و مخفی کاری را به صورت جداگانه تجربه کرده‌ایم اما همه آنها در یک اثر را تا کنون خیر !

داستان بازی به این صورت روایت می‌شود که ابتدا یک روزنامه نشان داده‌ می‌شود که بر روی آن نوشته است میلیاردها نفر دچار یک ویروس شده‌اند که دور از ذهن مخاطبان نیست .باتوجه به اطلاعاتی که از این بازی بدست رسیده است، همانطور که انتظار می‌رود کاراکتر اصلی ابتدا تجهیزاتی نداشته و باید در طول روند بازی به دنبال تجهیزاتی مثل اسلحه،مهمات و خوراکی بگردد تا بتواند خود و بشر را نجات دهد.امیدواریم که طبق انتظارات و گفته سازندگان بازی ما یک تجربه چالش برانگیز از این بازی داشته باشیم.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Day Before بپردازیم،باما همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی The Day Before

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز The Day Before

اگر قصد دارید تا بازی The Day Before را با تنظیمات گرافیکی حداقل اجرا نمایید، خوشبختانه نیازی نیست که اقدام به خرید کیس گیمینگ قدرتمندی کنید، تنها کافیست شما با فراهم کردن پردازنده‌ای چون Core i5-8400 و کارت گرافیک GTX 1060 و ۱۶ گیگابایت رم در کنار ۵۵ گیگابایت فضای خالی جهت نصب اقدام به اجرای بازی نمایید.

مشخصات سیستم پیشنهادی روز قبل

سیستم پیشنهادی که استودیوی سازنده بازی The Day Before منتشر کرده است نیز کیس گیمینگ قدرتمندی نیست تنها نکته قابل توجه به نظر بنده ۱۶ گیگ رم مورد نیاز بازی است که با تهیه این مقدار رم به همراه پردازنده Core i7-8700 و کارت گرافیک GTX 1080 Ti میتوان این بازی را بدون هیچ مشکلی کاملاً روان روی دستگاه نصب و اجرا کرد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی The Day Before رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی The Day Before چند گیگ است؟

این بازی ۵۵ گیگابایت فضای خالی جهت نصب نیاز دارد.

برای بازی The Day Before چه سیستم عاملی مورد نیاز است؟

برای اجرای این بازی شما بهتر است ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیت استفاده کنید.

برای بازی The Day Before چه میزان رمی مورد نیاز است؟

برای اجرای این بازی بدون مشکل شما باید ۱۶ گیگ رم تهیه نمایید.