سیستم مورد نیاز بازی Minecraft
سیستم مورد نیاز بازی Minecraft

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Minecraft چیست ؟ باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی ماینکرفت بپردازیم.

ماینکرفت یا همان Minecraft از بازی های ویدئویی سندباکس و جهان باز است که توسط استودیو موجنگ استودیوز ساخته شده و برای پلتفرم های کامپیوتر، موبایل و کنسول منتشر یافته‌است.

Minecraft توانسته رنک ۹۳ متاکریتیک را بدست بیاورد و به عنوان دهمین بازی برتر دنیا شناخته شود.

بازی ماینکرفت تمامی ابزار های لازم برای ارائه خلاقیت را به بازیکن می‌دهد و همین امر موجب جذب بازیکنان در سرتاسر دنیا شده است.


سیستم مورد نیاز بازی Minecraft

برای نصب و اجرای بازی Minecraft به چه سیستمی نیاز است ؟

بازی ماینکرفت یا همان Minecraft از سری بازی های ویدئویی بسیار محبوبی است که برای پلتفرم های مختلفی قابل دسترس است.

خوشبختانه بازی ماینکرفت جزء آن بازی هایی است که هر شخصی میتواند بدون خرید کیس گیمینگ تنها با داشتن یک کامپیوتر شخصی خانگی اقدام به نصب و اجرای این بازی نماید.

در ادامه قصد داریم تا به مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی Minecraft بپردازیم، باما همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی Minecraft

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Minecraft چیست؟

باتوجه به بررسی مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Minecraft در می‌یابیم که این بازی بسیار سبک بوده و نیاز به مشخصات سخت افزاری چندان قدرتمندی نمی‌باشد. حتی کسانی که قصد دارند بازی ماینکرفت را در ایده آل ترین حالت ممکن تجربه نمایند نیاز به کیس گیمینگ خاصی نداشته و میتوانند تنها با داشتن سیستمی با حداقل مشخصات زیر در ایده آل ترین حالت ممکن از بازی Minecraft بهره مند شوند.

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Minecraft چیست؟


سازنده بازی Minecraft مارکوس پرسون بوده که با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا موفق به خلق این اثر شده است. بسیاری از منتقدان و گیمر های سرتاسر دنیا بازی ماینکرفت را بهترین بازی دنیا می‌شناسند.

این بازی به قدری موفق بوده که توانسته فروش بالایی را بدست بیاورد، مارکوس پرسون طبق بیانیه‌ای اعلام کرده که از موفقیت این بازی بسیار خوشحال بوده و هیچ وقت فکرش را نمی‌کرد که این بازی انقدر موفق واقع شود.

بازی Minecraft در یک دنیای سه بعدی است که روی و زمینی بی نهایت دارد و گیمر ها باید این دنیا را مورد کاوش قرار دهند.

مواد اولیه،ابزارها و وسایل را در این بازی کشف یا استخراج می‌کنید و به وسیله آنها میتوانید سازه های متنوع خلاقانه ای بسیازید که قطعا ساعتا و شاید روزها شما را درگیر خود خواهد کرد !

به طور کلی ماینکرافت دارای ۲ شخصیت اصلی به نام های استیو و الکس بوده که کاربران میتوانند اسکین یا همان پوسته این کاراکتر ها را به صورت دلخواه تغییر داده و کاملا آنها را شخصی سازی نمایند.

گرافیک پیکسلی بازی در نگاه اول شاید چندان خوشایند نباشد اما گیم پلی و محتوای این بازی است که شما را مجذوب خود می‌کند.

از نکات مثبت Minecraft میتوان به بی نهایت بودن آن اشاره کرد که اجازه نامحدود بودن بازی را به پلیر ها می‌دهد.

سیستم مورد نیاز بازی Minecraft

به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Minecraft رسیدیم،امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد در صورت داشتن سوال در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی ماینکرفت از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Minecraft

Windows 7
RAM 4GB
CPU intel Core i3-3210 3.2GHZ
GPU AMD Radeon HD 7000 Series
۱GB Space available