سیستم مورد نیاز Bomb Rush Cyberfunk
سیستم مورد نیاز بازی Bomb Rush Cyberfunk

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Bomb Rush Cyberfunk چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی بمب راش سایبر فانک از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است .

اگر شما جزء آن دسته از گیمیر هایی هستید که به دنبال یک بازی اکشن ورزشی در سبک تعقیب و گریز می‌گردید بازی Bom Rush Cyberfunk میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. شما در این بازی ماموریت های مختلفی داشته و در شهر میتوانید به گشت و گذار بپردازید. این بازی از هیجان بالایی برخوردار بوده و با موسیقی های فوق العاده استفاده شده در آن میتوانید به وجد بیایید و از انجام این بازی تکرار نشدنی لذت ببرید.

بازی بمب راش سایبر  فانک (Bomb Rush Cyberfunk) در آینده ای نه چندان دور جریان دارد.

موضوع اصلی حول محور یک گروه گرافیتی کار بوده که از یک سری بسته‌های تقویتی جهت کنترل خیابان های شهر استفاده می‌کنند.

شما می‌بایست با استفاده از ترکیب کردن ترفند های مورد نیاز کلان شهر های گسترده نیوآمستردام را تحت کنترل خود در آورده و به درستی آنجا را مدیریت نمایید.

کل بازی به ۵ محله اصلی تقسیم شده است،شما می‌بایست کاوش در تک تک این محله ها را مورد کاوش قرار دهید تا با دشمن های خود مقابله کرده و آنها را به چالش بکشید،همچنین میتوانید اعضای جدیدی عضو گروه خود کرده و از بازی لذت ببرید.

سیستم مورد نیاز Bomb Rush Cyberfunk

برای نصب و اجرای بازی Bomb Rush Cyberfunk به چه سیستمی نیاز است ؟

خوشبختانه جهت نصب و اجرای این بازی نیاز به خرید کیس گیمینگ خاصی نخواهید داشت، مشخصات مورد نیاز جهت نصب بازی بمب راش سایبر فانک به شرح زیر است.


مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Bomb Rush Cyberfunk

همانطور که در بالا ذکر کردیم برای اجرای بازی سایبر فانک راش نیاز به حداقل ۴ گیگابایت رم دارید، اما حائز اهمیت است که سازندگان این بازی جهت بهره مندی از بیشترین بازدهی ممکن برای بازی ۱۶ گیگابایت رم را توصیه کرده‌اند.

این بازی به حداقل پردازنده اینتل Core i3 دارد،درصورتی که قصد بیشترین بهره مندی کارایی در بازی را دارید به شما پردازنده intel i5-3300 یا AMD FX-8350 را پیشنهاد می‌کنیم.

همانطور که مشخص است، این بازی در سطح های مختلفی روی کیس گیمینگ شما قابل اجرا است.پیشنهاد ما به کسانی که قصد اجرای این بازی در بیشترین سطح ایده آل ممکن را دارند،سیستمی با مشخصات زیر می‌باشد :

مشخصات بهترین سیستم ممکن برای Bomb Rush Cyberfunk


شما در این بازی دارای اسکیت بورد خاصی هستید که این اسکیت بورد قابلیت مخصوصی دارد که کل بازی از آن استفاده خواهید کرد،همچنین از فند های ترکیبی که کومبو نامیده می‌شوند، میتوان استفاده کرد تا قدرت خود را تقویت نمایید.

پلیس هایی که در این بازی وجود دارند دارای عملکرد کاملا پویایی هستند،همین پویایی جذابیت این بازی را چندین برابر کرده است. در شهر قدم بزنید و در صورت نیاز از دوچرخه یا اسکلیت بورد خود استفاده نمایید،همچنین میتوانید آنها را به صورت کامل شخصی سازی نمایید.


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Bomb Rush Cyberfunk رسیدیم،امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.درصورت هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی سایبر فانک از طریق کامنت یا تماس تلفنی باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Bomb Rush Cyberfunkf

Windows 7 | CPU : Intel Core 93 2.5Ghz or AMD Phenom 2.5Ghz | Ram 8 GB | GPU : Nvidia GeForce GTX 460 or ALL Radeon HD 5850 | 10 GB Hard Disk Space

مشخصات بهترین سیستم ممکن برای Bomb Rush Cyberfunk

Windows 10 or 11 | cpu : intel i5-3300 3.0 Ghz or AMDFX 8350 | Ram 16 GB | GPU : GeForce GTX 980 or Radeon R9 Fury | 10 GB Hard disk space