سیستم بازی فورتنایت
سیستم مورد نیاز بازی fortnite

سیستم مورد نیاز بازی fortnite یا همان فورتنایت + معرفی کوتاه بازی از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است. بازی فورتنایت یا همان Fortnite از بازی های موفقی است که بعد از انتشار توجه بسیاری از گیمر ها را در سرتاسر دنیا به خود جلب کرد. توسعه دهندگان این بازی با استفاده از بروز نگهداشت و آپدیت های مداوم توانسته اند کاربران این بازی را حفظ کرده و روی به روز تعداد آنها را افزایش دهند.

بازی فورتنایت دارای تنوع بسیار زیاد کاراکتر در کنار سلاح های متفاوت بوده و همین امر این بازی را از حالت یکنواختی در آورده و بسیار اعتیاد آور می‌باشد.

فورتنایت یا همان بازی fortnite یکی از بازی های ویدئویی آنلاین است،این بازی توسط شرکت اپیک گیمز توسعه یافته که در سال ۲۰۱۷ اولین نسخه از فورتنایت منتشر شد.

متاسفانه کشور های کوبا، ایران، کره شمالی و سودان سوریه محروم از این بازی بوده و تحریم هستند،البته به کمک تحریم شکن میتوانند کاربران این کشور ها بدون مشکلی این بازی را اجرا نمایند.

سیستم بازی فورتنایت
سیستم بازی فورتنایت
سیستم بازی فورتنایت
سیستم بازی فورتنایت

باتوجه به گزارش یوروگیمر بازی فورتنایت در میان بازی های برتر دنیا توانسته رتبه ۳۲ را به خود اختصاص دهد.باتوجه به افزایش تعداد بازیکنان فورتنایت تورنمنت های بسیاری برای این بازی برگزار می‌شود،به عنوان مثال جام جهانی فورتنایت ۲۰۱۹ که در یک سالن ۲۳ هزار نفری در نیویورک برگزار شده بود،قهرمان انفرادی مسابقات قهرمانی این بازی توانست ۳ میلیون دلار را به جیب بزند !

اگر قصد خرید کیس گیمینگ مناسب جهت اجرای مناسب و روان بازی فورتنایت را دارید،اچ استوک میتواند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشد. تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت ما حاشیه سود بسیار پاییینی داشته از همین رو شما عزیزان میتوانید با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای از محصولات ما بهره مند شوید.

به پایان این مطلب از سیستم مورد نیاز بازی fortnite رسیدیم در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با این بازی از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم بازی فورتنایت | FORTNITE

پردازنده Core i3 2.4 Ghz،کارت گرافیک اینتل ۴۰۰۰ HD، مموری رم ۴ گیگابایت و ویندوز ۷ ۶۴-بیت

مشخصات بهترین سیستم بازی فورتنایت | FORTNITE

پردازنده اینتل core i5 2.8 Ghz، کارت گرافیک nvidia 660، مموری رم ۸ گیگابایت