سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد
سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد

سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد یا همان Starfield + بررسی بازی از موضوع این مطلب می‌باشد،باما همراه باشید.

بازی استارفیلد از مورد انتظار ترین بازی های کامپیوتری در سال ۲۰۲۳ است که مورد استقبال بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا قرار گرفته است.

پیش از آن که به مشخصات سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد(Starfield) بپردازیم، به توضیح مختصری در رابطه با داستان این بازی خواهیم پرداخت.

اما داستان بازی استارفیلد چیست ؟ این بازی در سال ۲۳۳۰ شروع می‌شود. درست ۲۰ سال قبل از آن در دنیا بین دو قبیله قدرتمند آن زمان که The United Colonies و Freestar Collective نام داشتند، جنگ بزرگی رخ داده بود.

خودخواهی این دو قبیله تنها علت اصلی جنگ وحشتناک میان این دو قبیله بود. این جنگ خرابی های بسیاری را به بار آورد که در سال ۲۳۳۰ مردم دنیا هنوز تاوان این دو قبیله را می‌دهند.

کاراکتر اصلی استارفیلد عضو گروهی به نام صورت فلکی است. گروه صورت فلکی افراد زیادی را برای جستجو در فضا به استخدام خود در آورده است، هدف این سازمان به حداقل رساندن عواقب جنگ می‌باشد.

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد (Starfield)
مشخصات سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد (Starfield)

شما در بازی استارفیلد سرنوشت خود را خودتان رقم خواهید زد ! چرا که می‌بایست طرف یکی از قبیله ها را بگیرید و همین انتخاب سبب رقم خوردن خط داستانی متفاوتی را برای شما خواهد داشت.

استارفیلد توانسته یکی از عناوین بهترین بازی های کامپیوتری ۲۰۲۳ را به خود اختصاص دهد !

کمی صبر کنید و هیجان زده نشوید! این نکته را هیچ وقت از یاد نبرید :

  • همیشه قبل از نصب هر بازی باید بررسی کنید که آیا سیستم شما میتواند بازی را با وضوح و نرخ فریم ریت مناسبی اجرا کند یا خیر ؟

چرا که این امری حیاتی است اگر سیستم نتواند بازی را به خوبی پردازش کند هیچ لذتی از بازی نخواهید برد !

خوشبختانه Bethesda خبر سیستم مورد نیاز برای بازی استارفیلد را منتشر کرده است، بیاییدبه آن نگاهی بیاندازیم.

نکته مهم : مشخصات سیستمی که در بالا به آن اشاره کردیم حداقل سیستمی است که جهت اجرای بازی لازم است، که کیفیت وضوح ۱۰۸۰ پیکسل با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه را به شما می‌دهد.

صادقانه بگوییم این سیستم چندان مناسب برای اجرای بازی استارفیلد نیست به شما سیستم زیر را پیشنهاد می‌کنیم.

سیستم پیشنهادی جهت اجرای بازی starfield

باتوجه به سیستمی که توسط bethseda اشاره شده است میتوانید استارفیلد را حداقل ۶۰ فریم در ثانیه در وضوح ۱۰۸۰ پیکسل یا ۱۴۴۰ پیکسل اجرا نمایید.،چنانچه سیستم شخصی دارید اما دارای مشخصات ذکر شده نیست متاسفانه نمیتوانید این بازی را اجرا نمایید در این صورت میبایست اقدام به خرید کیس گیمینگ جدید نمایید.

اگر قصد تهیه کیس گیمینگ جدید را دارید ولی نمیدانید که چه سیستمی مناسب برای اجرای بازی های روز دنیا است،تنها کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی استار فیلد | Starfield

ویندوز ۱۰، کارت گرافیک AMD Radeon Rx 5700 یا Nvidia Geforce GTX 1070 Ti و . . .

سیستم پیشنهادی برای بازی استار فیلد | Starfield

ویندوز ۱۰ یا ۱۱ آپدیت شده ، کارت گرافیک AMD Radeon RX 6800 XT یا Nvidia Geforce RTX 2080 و . . .