سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader
سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی وار هامر از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Warhammer 40000: Rogue Trader از سری بازی های ویدئویی است که در سبک ماجراجویی و نقش آفرینی و استراتژیک طراحی و توسعه داده شده است. این بازی یکی دیگر از محصولات کمپانی Owlcat Games است که توانسته با ساخت این بازی موفقیت زیادی را بدست بیاورد.

در این بازی میتوانید مسافت‌های بسیار زیادی را در فضای خالی غول پیکر طی کنید و در این میان به داد و ستد نیز بپردازید.

شما در حین بازی همانطور که گفتیم سفرهای مختلفی را طی خواهید کرد اما نکته جالب اینجاست که در حین سفر شما با سوژه‌های امپراتوری متفاوتی روبرو خواهید شد که سفر شما را چندین برابر خطرناک تر می‌کند. شما باید حواس خود را به خوبی جمع کنید تا از خطرات آگاه باشید و بتوانید جان خدمه خود را حفظ کرده و بازی را به نحو احسنت پیش ببرید.

نکته جالب در Rogue Trader این است که شما میتوانید هر آنطور که دوست دارید در بازی تصمیم بگیرید به عنوان مثال به خدمه خود رحم یا خشم نشان دهید و یا به امپراتور خود وفادار بمانید یا با دشمنان امپراتور متحد شوید، هر تصمیمی که بگیرید نتیجه متفاوتی را در طول بازی برای شما رقم خواهد زد.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader که توسط کمپانی سازنده آن منتشر شده است،بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Warhammer 40000: Rogue Trader

باتوجه به اینکه بازی Warhammer 40000: Rogue Trader از سری بازی‌های جدید است، خوشبختانه جالب است بدانید که برای نصب و اجرای آن نیاز به کیس گیمینگ به روز و نسبتا قدرتمندی نیاز ندارید، شما میتوانید تنها با فراهم کردن سیستمی با مشخصات پردازنده intel i5-4590T و کارت گرافیک Radeon RX Vega 6 و ۸ گیگابایت رم این بازی را نصب کرده و با حداقل کیفیت ممکن و تنظیمات گرافیکی Low بدون هیچ مشکلی اجرا نمایید.

مشخصات سیستم پیشنهادی وار هامر

بنا به هردلیلی اگر قصد خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی وار هامر را دارید باید به شما بگوییم که سیستم پیشنهادی که توسط کمپانی سازنده آن منتشر شده است، سیستم نسبتا معمولی بوده چراکه تنها به مشخصاتی چون پردازنده i5-6400 و کارت گرافیک RX 570 و ۱۶ گیگابایت رم نیاز دارد، تا بتواند بازی را به صورت ایده‌آل و بدون هیچ مشکلی اجرا نماید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Warhammer 40000: Rogue Trader رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Warhammer 40000: Rogue Trader چند گیگ است؟

این بازی ۱۰۰ گیگ نیاز به فضای خالی جهت نصب دارد.

بازی Warhammer 40000: Rogue Trader به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۸ و حداکثر ۱۶ گیگ رم نیاز دارد.