سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith
سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی آخرین ایمان از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی The Last Faith یک بازی در سبک سولزلایک است که در آن شاهد اتحاد مترویدوانا و روح‌ها خواهید بود. این بازی دارای صحنه‌های نبرد دقیق و بی رحمانه‌ای است که تجربه فوق العاده‌ای را در یک فضای ۲ بعدی در اختیار شما قرار می‌دهد.

نکته جالب در رابطه با این بازی قابلیت سفارشی سازی آن است که لذت بازی را برای گیمرها چندین برابر کرده است. شما به عنوان یک جنگ جو در این بای میتوانید سلاح‌های متنوع زیادی را در کنار استفاده از طلسم‌های مخفی کارانه بکار بگیرید و به نحوی که دوست دارید بازی را پیش ببرید.

The Last Faith این امکان را به کاربران می‌دهد تا به اکتشاف غیرخطی در داستان بازی بپردازند و در کنار گرافیک هنری و پیکسلی جذاب آن از منظره گوتیک بازی لذت ببرند.

بازی در یک سرزمینی با کوه‌های غبار آلوده و پوشیده از برف شروع می‌شود و شما در زیر نور ماه شروع به حرکت خواهید کرد. در طی بازی ابزارهای مختلفی را کشف می‌کنید که باید آنها را ارتقاء دهید و لول و قدرت خود را بالا ببرید تا بتوانید با دشمنان مقابله کنید.

شما در یک دنیای کاملا ویران شده قرار دارید که حال و هوای یک اثر سولزلایک به شما دست خواهد داد. شما به عنوان شخصی به نام اریک در بازی حضور دارید که دچار فراموشی شده است و چیزی از گذشته را یادش نمی‌آید. رفته رفته متوجه می‌شوید که شما در یک مسابقه بزرگ با زمان قرار دارید و هرچه می‌گذرد ذهن و وجدان کاراکتر شما شروع به زوال می‌کند.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith که توسط کمپانی سازنده آن منتشر شده است،بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز The Last Faith

باتوجه به اینکه بازی The Last Faith یک اثر دوبعدی و بهینه شده است شما برای اجرای این بازی نیاز نیست که اقدام به خرید کیس گیمینگ نمایید، حداقل سیستمی که این بازی برای اجرا به آن نیاز دارد یک پردازنده‌ همانند Intel Core 2 Duo E7500 2.93GHz و کارت گرافیک Geforce 9600 GT در کنار ۲ گیگابایت رم می‌باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی آخرین ایمان

خوشبختانه طبق مشخصات اعلام شده توسط کمپانی های استودیوی کومی سولز گیمز و شرکت پلی استک که سازنده بازی آخرین ایمان هستند، خبری از مشخصات یک کیس گیمینگ نیست و افراد زیادی میتوانند این بازی زیبا و جذاب را برروی سیستم خود نصب کرده و اجرا نمایند تنها کافیست که سیستمی با مشخصات پردازنده Core i5-750 و کارت گرافیک GTX 650 در کنار ۴ گیگابایت رم فراهم نمایند تا بتوانند این بازی را به نحو احسنت اجرا کرده و از آن لذت ببرند.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی The Last Faith رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی The Last Faith چقدر حجم دارد؟

این بازی ۲۱۰۰ مگابایت حجم دارد.

بازی The Last Faith به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۲ و حداکثر ۴ گیگابایت رم نیاز دارد.