سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded
سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی کینگ پین از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Kingpin یک بازی شوتر اول شخص است که در سال ۱۹۹۹ توسط استودیوی Xatrix Entertainment توسعه یافت. داستان بازی در یک شهر خیابانی خلافکار و خطرناک به نام “Urbs” رخ می‌دهد. شما نقش یک کاراگاه جوان و تازه‌کار به نام “Nikki Connors” را ایفا می‌کنید که در اثر یک تصادف، دست‌کم یک انگشتش از دست می‌دهد و تصمیم می‌گیرد به دنبال انتقام برود.

Kingpin: Reloaded نسخهٔ بازسازی شده از بازی “Kingpin: Life of Crime” است که در سال ۲۰۲۰ توسط استودیوی Interplay Entertainment و استودیوی نسخهٔ بازسازی شده، ۳D Realms منتشر شده است. این نسخه دارای گرافیک بهبود یافته، کنترل‌های بهینه‌تر، و تجربهٔ بازی بهتری نسبت به نسخهٔ اصلی می‌باشد.

در Kingpin: Reloaded، شما همچنان نقش “Nikki Connors” را بازی می‌کنید و در محیط شهری خطرناک و خیابانی حرکت می‌کنید. این نسخه از بازی اقدام به بهبود داستان و افزودن عناصر جدید به گیمپلی کرده است. همچنین، گرافیک‌های به‌روز‌شده و امکانات جدید به بازی افزوده شده‌اند تا تجربهٔ بازی را برای بازیکنان مدرن بهبود بخشد.

بازی Kingpin: Reloaded امکان بازی تک‌نفره و چندنفره (آنلاین) را فراهم کرده است تا بازیکنان بتوانند به یادگار بازی اصلی با یک تجربهٔ به‌روز‌شده دست پیدا کنند.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded که توسط کمپانی سازنده آن منتشر شده است،بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Kingpin: Reloaded

اگر نگاهی به بالا بیاندازید در خواهید یافت که جهت اجرای بازی Kingpin: Reloaded شما نیازی نیست که اقدام به خرید کیس گیمینگ نمایید، چراکه این بازی نیاز به سیستم قدرتمندی نداشته و برای اجرای آن باحداقل کیفیت و تنظیمات گرافیکی شما تنها به پردازنده Intel Core i3 و ۴ گیگابایت رم به همراه کارت گرافیک نهایتاً ۷۹۵۰GT خواهید داشت.

مشخصات سیستم پیشنهادی کینگ پین

سیستم پیشنهادی کینگ پین که توسط سازنده بازی منتشر شده است نیز یک کیس گیمینگ به حساب نمیاید و یک سیستم نسبتاً ضعیف خانگی است، تنها کافیست شما دارای پردازنده Core i5 و ۶ گیگابایت رم به همراه یک کارت گرافیک ۷۱۰۰GT باشید تا بتوانید این بازی را بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا نمایید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Kingpin: Reloaded رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Kingpin: Reloaded چند گیگ است؟

این بازی تنها ۵ گیگابایت حجم دارد.

بازی Kingpin: Reloaded به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۴ و حداکثر ۶ گیگ رم نیاز دارد.