سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy
سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی میراث هاگوارتز از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

هاگوارتز نام دانشکده جادویی است که همه طرفداران هری پاتر با آن آشنا هستند، شما در بازی Hogwarts Legacy در این دانشگاه علوم جادو به عنوان یک دانش آموز وارد خواهید شد و حال و هوای خارق العاده‌ای را تجربه خواهید کرد.

طراحی گرافیکی مناسب و فنی از عوال مهمی است که باعث می‌شود تا گیمر احساس کند که در دنیای بازی حضور دارد و بتواند به اصطلاح با بازی خو بگیرد، خوشبختانه بازی Hogwarts Legacy از گرافیک فنی منحصر به فردی برخوردار است به گونه ای که شما احساس می‌کنید واقع دانش آموزی در هاگواتز هستید.

شما به عنوان شخصیت اصلی بازی داستان رفته رفته طلسم های متنوعی یاد می‌گیرید که به وسیله آنها میتوانید کمبوهای متنوعی بزنید البته ناگفته نماند که کمبوها دارای سطح های ساده و پیشرفته بوده و یادگیری سطح پیشرفته کمبو نیازمند زمان است به هرحال وجود تنوع سبک مبارزه‌ای آنهم از نوع جادو ایده انقلابی این بازی است که توانسته نظر مثبت منتقدان را به خود اختصاص دهد.

شما در بازی هاگواتز لگاسی دارای ماموریت و چالش های بسیار متنوعی هستید از تحویل محموله و پرواز با جارو گرفته تا مبارزه های تن به تن با جادوگیران سیاه و موجودات عجیب غریبی که همه اینها در کنار هم باعث شده تا این اثر تبدیل به یک اثر جاودان بشود.

حال طبق روال همیشه در ادامه قصد داریم تا به بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy بپردازیم و حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی که برای این بازی وجود دارد را برای شما شرح خواهیم داد.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Hogwarts Legacy

حداقل سیستمی که برای بازی Hogwart Legacy مشخص شده است، کیس گیمینگ قدرتمندی نیست و شما میتوانید با داشتن یک سیستم نسبتاً ضعیف این بازی را نصب و اجرا نمایید که مشخصات آن شامل پردازنده AMD Ryzen 5 1400 و کارت گرافیک RX 470 4G در کنار ۱۶ گیگ رم است، شما با این مشخصات میتوانید بازی را با کیفیت ۷۲۰ پیکسل و تنظیمات Low Guality به همراه نرخ فریم ریت ۳۰ FPS بدون مشکل اجرا نماید.

مشخصات سیستم پیشنهادی میراث هاگوارتز

اگر قصد دارید تا بازی میراث هاگوارتز را با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل و تنظیمات گرافیکی High Quality و همراه نرخ فریم ریت ۶۰ FPS اجرا نمایید به شما توصیه می‌کنیم تا اقدام به خرید کیس گیمینگ میان رده‌ای با پردازنده AMD Ryzen 5 3600 و کارت گرافیک RX 5700 XT در کنار ۱۶ گیگابایت رم نمایید، همچنین حافظه‌ای که برای بازی در نظر می‌گیرید به شما توصیه میشود که از نوع SSD باشد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Hogwarts Legacy به چه مقدار رم نیاز دارد؟

این بازی برای اجرا نیاز به ۱۶ گیگابایت رم دارد.

بهترین پردازنده ممکن برای اجرای بازی هاگوارتز لگاسی چیست؟

بهترین پردازنده‌ای که میتوانید برای این بازی استفاده کنید Core i7-8700 است.