سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition
سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی جنگ های صلیبی جدید از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بالاخره بعد از ۸ سال انتظار نسخه جدید بازی Stronghold منتشر شد و توانست بازیکنان قدیمی بسیاری را دوباره به سمت خود بکشاند.

بازی Stronghold: Definitive Edition یک بازسازی یا همان ریمیک بازی جنگ های صلیبی است که گرافیک و گیم‌پلی آن بسیار بهبود یافته است.

این بازی دارای ۱۴ مرحله کمپین جدید است که بازیکن باید در ۱۰ مرحله به قلعه های مختلف حمله کرده و یا به عنوان مدافع در بازی ظاهر شود.

از دیگر ویژگی های این بازی قابلیت شخصی سازی جدید و پشتیبانی آن از مولتی پلیر آنلاین است که به جذابیت بازی افزوده است.

شما در این بازی باید استراتژی های مختلفی را پیاده سازی کنید تا بتوانید یک تمدن قدرتمند به وجود بیاورید، میتوانید با استفاده از منابع طبیعی اقدام به استخراج منابع کرده و با خرید و فروش آنها امورات قلعه خود را بگذرانید. همچنین میتوانید به کمک منابع اقدام به ساخت تجهیزات مختلف کرده تا قدرت خود را افزایش دهید و در برابر حملات در امان بمانید و همچنین یک لشکر قدرتمند برای حمله به قلعه های مختلف تشکیل داده و در نهایت پیروز و فاتح نبرد باشید.

حال طبق روال همیشگی در ادامه به بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition می‌پردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Stronghold: Definitive Edition

بازی Stronghold: Definitive Edition خوشبختانه نیاز به کیس گیمینگ خاصی نداشته و میتوانید با تهیه یک سیستم ضعیف این بازی را با حداقل کیفیت ممکن نیز اجرا نمایید تنها کافیست که حداقل سیستم شما دارای پردازنده intel i5-3330 و کارت گرافیک GTX 680 و ۸ گیگابایت رم داشته باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی جنگ های صلیبی جدید

در صورتی که جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید تا هر بازی را با بهترین کیفیت ممکن در حالت ایده‌آل تجربه نمایید، به شما توصیه می‌کنیم که اقدام به خرید کیس گیمینگ میان رده‌ای با مشخصاتی که در دامه به شما می‌دهیم نمایید تا بتوانید بازی جنگ های صلیبی جدید را بدون هیچ مشکلی در بهترین حالت ممکن نصب و اجرا نمایید، تنها کافیست که شما پردازنده Core i7-3770 و کارت گرافیک GTX 970 و ۱۶ گیگابایت رم داشته باشد تا این بازی را در بهترین شرایط ممکن تجربه نمایید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Definitive Edition رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Stronghold: Definitive Edition چند گیگ است؟

این بازی تنها ۶ گیگابایت حجم دارد.

بازی Stronghold: Definitive Edition به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۸ و حداکثر ۱۶ گیگ رم نیاز دارد.