سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad
سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی جوخه انتحاری از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Suicide Squad یکی از مورد انتظار ترین بازی هایی است که تا کنون استودیوی بازی سازی راک استدی اقدام به ساخت آن کرده است، البته طبق آخرین خبری که از این کمپانی منتشر شده است این بازی قرار است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود.

بازی Suicide Squad یک بازی شوتر جهان باز ابر قهرمانی است که سر و صدای زیادی به پا کرده‌است و باتوجه به اینکه قرار بود این بازی در ۲۰۲۳ منتشر شود اما باتوجه به نظر منتقدین گیم از گیم‌پلی منتشر شده بازی کمپانی سازنده تصمیم گرفت تا این بازی را یک سال با تاخیر منتشر کند و در عوض بر روی بهبود بازی کار نماید تا بتواند نظرات مثبت بیشتری در سال آینده به خود اختصاص دهد.

با این حال طبق استودیوی سازنده، سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad منتشر شده است در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی آن خواهیم پرداخت.

سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Suicide Squad

همانطور که مشاهده می‌کنید، حداقل سیستم بازی Suicide Squad برای اجرای بازی با کیفیت حداقل و تنظیمات گرافیکی پایین شما احتیاج به خرید کیس گیمینگ نسبتا قوی نداشته و تنها با تهیه پردازنده i5-8400 و رم ۱۶ گیگابایت به همراه کارت گرافیک GTX 1070 و ۶۵ گیگ فضای خالی اقدام به نصب و اجرای این بازی با حداقل کیفیت ممکن نمایید.

مشخصات سیستم پیشنهادی جوخه انتحاری

اما سیستم پیشنهادی مورد نیاز برای اجرای بازی Suicide Squad شما نیاز به کیس گیمینگ نسبتاً میان رده‌ای خواهید داشت و باید چنین مشخصاتی تهیه کنید که شامل Ryzen 7 5800X3D و رم ۱۶ گیگابایت و کارت گرافیک RX 6800 XT می‌باشد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Suicide Squad رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Suicide Squad چند گیگ است؟

حجم این بازی ۶۵ گیگابایت است.

برای اجرای بازی Suicide Squad چه سیستم عاملی مورد نیاز است؟

برای اجرای این بازی شما نیاز به ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیت خواهید داشت.

میزان رم مورد نیاز برای اجرای بازی جوخه انتحاری چه مقدار است؟

شما نیاز به ۱۶ گیگابایت رم خواهید داشت.