سیستم مورد نیاز بازی Lords of the Fallen
سیستم مورد نیاز بازی Lords of the Fallen

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Lords of the Fallen چیست ؟ + معرفی و بررسی اربابان افتادگان از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Lords of the Fallen یکی از آثار خفنی است که توسط همکاری استدیوهای Deck13 Interactive و CI games توسعه و ساخته شده است. این بازی از جزئیات زیادی بهره‌مند است و با خط داستان زیبایی که دارد توانسته توجه بسیاری از منتقدان بازی را بدست بیاورد. داستان بازی به این صورت است که شخصیت اصلی بازی حول محور یک آدم جنایت کار به نام Harkyn می‌چرخد که در یک شهر به نام فالن زندگی می‌کند. اما داستان به این صورع شروع می‌شود که یکی از شیاطین قدیمی شهر فالن جهت انتقام از مردم شهر به همراه یک ارتش بزرگ شیطانی دست به حمله می‌زند و شما به عنوان شخصیت اصلی بازی یعنی Harkyn توانایی مقابله با این ارتش را دارید.

نقطه قوتی که این بازی دارد گیم‌پلی فوق‌العاده‌اش است که میتواند شما را میخکوب به پشت سیستم جهت پیشبرد بازی نماید، شما میتوانید با یک گیم‌پلی ۱۵ ساعته از این بازی تجربه خفنی از بازی را بدست بیاورید. همچنین مراحل فرعی زیادی برای Lords of the Fallen در نظر گرفته شده است که تکمیل کننده بازی است. گرافیک بازی نیز به صورت دلنشینی طراحی شده است و از جزئیات فراوانی بهره مند بوده که توانسته در میان گیمرها محبوبیت خاصی را بدست بیاورد.

سیستم مورد نیاز بازی Lords of the Fallen

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

شما برای اجرای بازی Lords of the Fallen با تنظیمات گرافیکی Low و ۷۲۰ پیکسل احتیاج به کیس گیمینگ قدرتمندی نداشته و تنها کافیست تا اقدام به تهیه پردازنده i5-8400 و کارت گرافیک GTX 1060 6GB و رم ۱۲ گیگ رم نمایید و به شما توصیه میکنیم که ۴۵ گیگابایت فضای خالی از نوع SSD حتما برای این بازی در نظر داشته باشید هرچند میتواند نوع حافظه از نوع HDD باشد اما بنابر گفته سازندگان بازی به شما توصیه کرده‌اند که نوع حافظه SSD باشد.

مشخصات سیستم پیشنهادی لردز آف د فالن

اگر قصد دارید تا اقدام به خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی Lords of the fallen نمایید تا بتوانید از تنظیمات گرافیکی Hight و رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل بهره مند باشید، شما به پردازنده حداقل AMD Ryzen 5 3600 و کارت گرافیک ۸GB RX 6700 و ۱۶ گیگابایت رم در کنار ۴۵ گیگابایت حافظه SSD خواهید داشت، همچنین لازم به ذکر است که نوع حافظه SSD میتواند HDD نیز باشد اما اگر قصد دارید تا بهترین عملکرد ممکن را شاهد باشید بهتر است که نوع حافظه در نظر گرفته برای این بازی حتماً SSD باشد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Lords of the Fallen رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Lords of the Fallen چند گیگ است؟

شما نیاز به ۴۵ گیگ فضای خالی دارید که به شما توصیه می‌کنیم بهتر است از نوع SSD باشد.

سیستم عامل مورد نیاز بازی Lords of the Fallen چیست؟

شما نیاز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیت دارید.

حداقل و حداکثر رم مورد نیاز بازی Lord of the Fallen چقدر است؟

حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۶ گیگابایت رم احتیاج دارید.