سیستم مورد نیاز بازی Baldur's Gate 3
سیستم مورد نیاز بازی Baldur’s Gate 3

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Baldur’s Gate 3 چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی دروازه بالدرز ۳ از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Baldur’s Gate 3 به کمک استفاده از المان های سبک بازی Dungeons & Dragons و ترکیب آن با عناصر نقش آفرینی و بهمراه داشتن خط داستانی بی عیب و نقص از مواردی است که باعث شده تا این بازی تبدیل به یک اثر فراموش نشدنی شود.

بازی به این صورت شروع می‌شود که کاراکترهای بازی داخل یک سفینه گرفتار شده اند و در داخل سرهریک از کاراکترها بچه قورباغه‌هایی قرار دارد که بتوان ذهن آنها را تحت کنترل خود در آورد. در ادامه بازی همه در تلاش هستند تا از شر قورباغه‌های داخل سرشان خلاص شوند و بعد از آن بازی به قدری گسترش می‌یابد که هدف بزرگ تری را برمی‌گزینند و آن هم محافظت از دروازه بالدر است.

Baldur’s Gate 3 دنیایی پر از افسانه‌ها و موجودات جادویی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. شما در نقش یک شخصیت انتخابی بازی قرار می‌گیرید و در ماجراجویی‌هایی مهیج و خطرناک شرکت می‌کنید. دنیای این بازی با جزئیات بسیار زیادی طراحی شده است و شما به راحتی می‌توانید در میان مناظر زیبا و شخصیت‌های جذاب پیش بروید.

بازی Baldur’s Gate 3 از سری بازی‌ها نقش آفرینی فانتزی است که دارای نژادهایی مثل انسان‌ها،الف‌ها و کوتوله‌ها است که در اکثر بازی های به این شکلی به چشم می‌خورند، اما وجه تمایز این بازی وجود نژادهای متفاوت دیگر نیز می‌باشد، در این بازی نژادهایی مثل تایفلینگ‌،درو،گسینکی و خون‌آشام ها نیز حضور دارد. شما با انتخاب هرگونه از نژاد سیر داستانی متفاوتی را تجربه‌ خواهید کرد. به گفته استدیوی سازنده این بازی از ۱۶ نژاد و زیرنژاد تشکیل شده است که مقدار قابل توجهی است.

حال که به قدر کافی با این بازی آشنایی پیدا کردید بهتر است به موضوع اصلی بازگردیم یعنی سیستم مورد نیاز بازی Baldur’s Gate 3 ، که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Baldur's Gate 3

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Baldur’s Gate 3

اگر قصد دارید تا با حداقل کیفیت ممکن و تنظیمات گرافیکی LOW این بازی را تجربه نمایید،خبر خوبی که برای شما داریم این است که حداقل سیستم مورد نیاز بازی Baldur’s Gate 3 یک کیس گیمینگ نسبتاً ضعیف است که حداقل به پردازنده i5 4690 و گرافیک GTX 970 و ۸ گیگ رم بهمراه ۱۵۰ گیگ فضای خالی از نوع SSD جهت نصب نیاز دارد.

مشخصات سیستم پیشنهادی بالدرز گیت ۳

اگر قصد خرید کیس گیمینگ برای اجرای بازی Baldur’s Gate 3 را دارید، خوشبختانه باید به شما بگوییم که نیاز به هزینه چندان زیادی نداشته و با تهیه تنها پردازنده i7 8700K و گرافیک GTX 980 با ۱۶ گیگابایت رم میتوانید این بازی را روی سیستم نصب کرده و از اجرای روان و بدون مشکل آن بهره‌مند شوید.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Baldur’s Gate 3 رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Baldur’s Gate 3 چند گیگ است؟

حجم بازی ۱۵۰ گیگابایت است که باید حتما از نوع SSD باشد.

سیستم عامل مورد نیاز بازی بالدر گیت ۳ چیست؟

شما برای اجرای این بازی میتوانید از سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیت استفاده نمایید.

میزان رم مورد نیاز برای اجرای بازی Baldur’s Gate 3 چقدر است؟

حداقل ۸ و حداکثر ۱۶ گیگابایت برای اجرای این بازی RAM نیاز دارید.