سیستم مورد نیاز بازی Lies of P
سیستم مورد نیاز بازی Lies of P

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Lies of P چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی لایز آف پی از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی لایز آف پی یکی از بازی های تحسین برانگیزی است که در سبک سری سولز غوقا به پا کرده است، این بازی توسط استودیوی بازی سازی فرام سافتور توسعه داده شده است. در این بازی شخصیت پینوکیو در یک دنیای دارک و وحشتناک قرار دارد و این کاملا بر خلاف تمامی تصور ما از شخصیت پینوکیو است! اما با این حال چنین تصمیم گیری برای توسعه بازی منجر به یک شاهکار شد هاست و توانسته امتیاز متای ۸۰ از ۱۰۰ را به خود اختصاص دهد.

ماجرای بازی Lies of P در یک شهر خیالی به نام کرات جریان دارد که از ماده اسرار آمیز ارگو بهره‌مند است و به همین خاطر توانسته از نظر صنایع و تکنولوژی دچار رشد و پیشرفت قابل‌توجه‌ای نسبت به سایر شهر ها داشته باشد. به لطف وجود ماده ارگو مهندسین و نخبگان شهر کرات اقدام به ساخت ربات های هوشمند می‌کندد اما در یک روز این ربات ها دست به شورش زده و مکافاتی به بار میاورند. در دل چنین شورشی عروسک ژپتو که پینوکیو نام دارد از خواب بر می‌خیزد و اقدام به نجات کرات می‌کند.

گیم‌پلی منحصر به فرد بازی بسیار اعتیاد آور بوده و امکان اینکه شما را چندین ساعت پشت سر هم بدون استراحت یک وقفه درگیر خود نماید بسیار زیاد است. بازی دارای مراحل مینی باس و باس اصلی در طول مراحل است که دارای درجات سختی متفاوتی هستند. اما از بحث خارج نشویم و به سراغ بررسی سیستم مورد نیاز Lies of P بپردازیم،باما همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی Lies of P

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Lies of P

اگر قصد خرید یک کیس گیمینگ را نداشته و راضی هستید تا با حداقل کیفیت ممکن به تجربه بازی لایز آف پی بپردازید، به شما توصیه میکنیم که حداقل سیستمی با مشخصات پردازنده Core i3-6300 و کارت گرافیک GTX 960 4G به همراه ۸ گیگابایت رم و ۵۰ گیگ فضای خالی جهت نصب تهیه نمایید.

مشخصات سیستم پیشنهادی لایز آف پی

اگر قصد دارید تا اقدام به خرید کیس گیمینگ مناسب جهت اجرای بازی Lies of P نمایید، به شما توصیه می‌کنیم که سیستم پیشنهادی توصیه شده توسط استودیوی فرام سافتور را تهیه کنید تا بدون هیچ مشکلی بازی را نصب و اجرا کرده و از آن لذت ببرید، سیستم پیشنهادی لایز آف پی شامل پردازنده Ryzen 3 1200 و کارت گرافیک RX 6500 XT 4G در کنار ۱۶ گیگابایت رم به همراه ۵۰ گیگابایت فضای خالی جهت نصب بازی می‌باشد.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Lies of P رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Lies of P چند گیگ فضای خالی نیاز دارد؟

۵۰ گیگابایت فضای خلی جهت نصب بازی مورد نیاز است.

سیستم عامل مورد نیاز بازی Lies of P چیست؟

به شما توصیه میکنیم که از ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی استفاده کنید.

حداقل و اکثر میزان رم مورد نیاز بازی Lies of P چقدر است؟

حداقل ۸ و حداکثر ۱۶ گیگابایت مموری رم برای اجرای این بازی نیاز خواهید داشت.