سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood
سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood چیست ؟ + معرفی و بررسی گنگز آف شروود از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

شرکت ناکون بالاخره به معرفی بازی Gangs of sherwood پرداخت و آنرا اینگونه توصیف کرد، یک اثر ماجراجویی سوم شخص با اقتباس از رابین هود ! همانطور که میدانیم شرکت بازی سازی Nacon یکی از فعال ترین شرکت‌های صعنت بازی ویدئویی است که مال استودیو و مجموعه‌های بسیاری است. در این بازی شما تحت گروه Merry Men که عضو گروه رابین هود است، قرار دارید. این بازی از محیط‌های مختلف و زیبایی بهره‌مند بوده که تجربه منحصر به فردی را به شما القا می‌کند. هر یک از اعضای گروه Merry men دارای سلاح و قابلیت های مخصوص به خودش است که در طول بازی میتوانید از آنها بهره‌مند شوید.

بازی Gangs of Sherwood دارای ۴ شخصیت اصلی قابل بازی است که نام آنها Little John , Robin . Marian . Friar Tuck می‌باشد، هر یک از این کاراکترها دارای سبک مبارزه‌ای منحصر به فرد خود است و باتوجه به ۴ کاراکتر بودن بازی شما میتوانید بازی را به صورت تک نفره یا Co-op با ۳ بازیکن دیگر تجربه نمایید.

مثل همیشه حالا نوبت به معرفی و بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood رسیده‌است، باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی حداقل و سیستم پیشنهادی این بازی بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Gangs of Sherwood

حداقل کیس گیمینگ مورد نیاز برای اجرای بازی Gangs of Sherwood شامل یک پردازنده نسل ۷ که ۴۷۹۰ اینتل است انتخاب مناسبی میتواند باشد و نیاز به کارت گرافیک RX 570 4GB در کنار ۱۶ گیگابایت رم و فضای خالی تنها ۱۵ گیگ است.

مشخصات سیستم پیشنهادی گنگز آف شروود

اگر قصد خرید کیس گیمینگ برای اجرای بازی Gangs of Sherwood را دارید به شما توصیه می‌نیم که سیستم پیشنهادی اعلام شده توسط استودیوی سازنده‌ این بازی را تهیه کنید که آنچنان قدرتمند نبوده و یک سیستم میان رده محسوب می‌شود، به هرحال این سیستم شامل پردازنده Ryzen 5 7600X و کارت گرافیک Radeon RX 6700 XT بوده و همچنین ۱۶ گیگابایت رم برای آن کافیست.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Gangs of Sherwood رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Gangs of Sherwood چند گیگ فضای خالی نیاز دارد؟

۱۵ گیگابایت فضای خالی برای نصب بازی نیاز خواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز برای بازی Gangs of Sherwood کدام است؟

ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیت بهترین نسخه ویندوزی است که برای این بازی میتوانید استفاده کنید.

میزان رم مورد نیاز برای اجرای بازی Gangs of Sherwood چقدر است؟

شما برای اجرای بازی نیاز به ۱۶ گیگابایت رم دارید.