سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn
سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی بک تو د داون از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Back to the Dawn یک گیم پلی جذاب و داستان جالبی دارد و به این صورت است که شما یک خبرنگار هستید و برایتان پاپوش دوخته اند چراکه شما حاظر نشدید تا در نقشه های شیطانی دولت شرکت کنید به همین خاطر درون یک زندان گرفتار شده اید. باید شما با استفاده از هوش و عقل خود بتوانید به خوبی در محیط زندان زندگی کنید و با همکاری با همبندان خود باید مدارکی جمع آوری کنید تا بتوانید خود را تبرئه کنید و از زندان خارج شوید.

شما در یک زندان بزرگ قرار خواهید گرفت که باید اقدام به کشف جا و مکان های مختلف کنید، همچنین با رعایت قوانین زندان خود را از هرگونه مشکلی محفوظ بدارید، البته گاهی مجبور هستید قانون شکنی کنید اما باید حواس جمع این کار را به صورت مخفیانه انجام دهید تا کسی متوجه نشده و مشکلی برای شما پیش نیاید.

هر زندانی که در زندان حضور دارد یک شخصیت جالب و داستان متفاوتی دارد، شما میتوانید انتخاب کنید که اورا دوست خود بدانید یا دشمن خود که در روند بازی تاثیر گذار خواهد بود.

بازی Back to the Dawn به طور کلی گیم‌پلی و داستان جالبی دارد،همچنین شخصیت ها به خاطر اینکه حیوانات مختلفی هستند، فضای جالبی را برای تجربه یک بازی سرگرم کننده در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

حال طبق روال همیشگی قصد داریم تا در ادامه به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn که توسط کمپانی سازنده آن منتشر شده است،بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Back to the Dawn

همانطور که پیداست باتوجه به اینکه این بازی بسیار سبک بوده و تنها ۳ گیگابایت فضای خالی جهت نصب بازی نیاز دارد، در می‌یابیم که Back to the Dawn نیاز به کیس گیمینگ برای نصب و اجرا نداشته و شما میتوانید تنها با فراهم کردن سیستمی با مشخصات پردازنده Intel i 5 و کارت گرافیک GTX 750 Ti و ۴ گیگابایت رم بدون هیچ مشکلی بازی را نصب و اجرا نمایید.

مشخصات سیستم پیشنهادی بک تو د داون

اگر قصد دارید تا بازی بک تو د داون را در بهترین و ایده‌آل ترین حالت ممکن روی سیستم اجرا کنید، بازهم نیازی نیست که اقدام به خرید کیس گیمینگ نمایید، چراکه همانطور در بالا مشخص شده است شما نیاز به سیستمی با مشخصات پردازنده Intel i5 و کارت گرافیک GTX 1650 و ۸ گیگابایت رم برای اجرای این بازی در بهترین حالت ممکن خواهید داشت.


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Back to the Dawn رسیدیم، امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Back to the Dawn چقدر حجم دارد؟

این بازی ۳ گیگابایت حجم دارد.

بازی Back to the Dawn به چه مقدار رم نیاز دارد؟

حداقل ۴ و حداکثر ۸ گیگابایت رم نیاز دارد.