سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1
سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1 چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی مورتال کمبت ۱ از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Mortal Kombat 1 از سری بازی‌های ویدئویی محبوبی است که دارای سبک مبارزه‌ای تک به تک است. این بازی باتوجه به سیستم مبارزاتی جذاب و سرگرم کننده خود توانسته توجه بسیاری از گیمرها را بدست بیاورد. کاراکترهای بازی دارای طراحی گرافیکی منحصر به فرد بوده و از جزئیات بسیاری بهرهمند هستند،همچنین سطح مبارزات همگی آنها یکسان است البته ناگفته نماند که باتوجه به برابری قدرت کاراکتر ها هر یک به تنهایی دارای سبک مبارزه متفاوت و کمبوهای شخصی خودش است که جذابیت بازی را چندین برابر کرده است.

داستان مورتال کمبت ۱ نیز به خوبی شما را جذب خود می‌کند که انگار شما در حال تماشای یک فیلم سینمایی اکشن هستید که در بخش‌هایی دارای مبارزه‌است. در کل میتوان گفت که Mortal Kombat 1 یکی از بهترین بازی های کامپیوتری ۲۰۲۳ است که به عنوان نماینده بازی های برتر مبارزات تک به تک توانسته مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.

سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1 شامل کانفینگ کیس گیمینگ قدرتمندی نبوده و شما میتوانید با داشتن پردازنده‌ای مثل Core i5-6500 و کارت گرافیک GTX 980 در کنار ۸ گیگ رم و ۱۰۰ گیگ فضای خالی برای نصب، این بازی را به راحتی اجرا نمایید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Mortal Kombat 1

سیستم مورد نیاز Mortal kombat 1 که توسط استیم پیشنهاد می‌شود نیز آنچنان قدرتمند نبوده و فکر نمی‌کنم که نیاز باشد تا اقدام به خرید کیس گیمینگ قدرتمندی نمایید چراکه نیاز به پردازنده i5-8400 و کارت گرافیک RX 5700 XT با ۸ گیگ رم دارد.

مشخصات سیستم پیشنهادی مورتال کمبت ۱


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Mortal Kombat 1 رسیدیم، امیدوارم که برای شما مورد پسند واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Mortal Kombat 1 چند گیگ است؟

برای نصب این بازی شما به ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز بازی مورتال کمبت ۱ چیست؟

شما نیاز به سیستم عامل ۱۰ یا ۱۱ نسخه ۶۴ بیتی خواهید داشت.

میزان رم مورد نیاز برای بازی Mortal Kobat 1 چقدر است؟

میزان رم مورد نیاز برای اجرای این بازی ۸ گیگابایت است.