سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6
سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6 چیست ؟ + معرفی و بررسی بازی هسته زرهی ۶ از مواردی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

بازی Armored Core 6 به خوبی توانسته سری بازی های آرمورد کور را در مسیر خوبی قرار دهد. داستان این بازی از این قرار است که در دوره‌ای قرار دارید که بشریت یک تمدن بین ستاره‌ای خلق کرده و تمامی سازمان‌ها در جستجوی یک ماده ارزشمند کمیاب به نام Coral هستند که دارای قدرت و قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای است. شما به عنوان یک مزدور با نام C4-621 توسط هندلر والتر استخدام می‌شوید و به سیاره روبیکان ۳ می‌روید، این سیاره جایی است که در آن کورال قرار دارد.

از ویژگی‌های برجسته این بازی سیستم شخصی سازی آن است که شما میتوانید هر آنچه که فکرش را می‌کنید کاملاً شخصی سازی کنید. البته این شخصی سازی ها صرفا ظاهر کار نیست! هر آیتم و هر چیزی که برای کاراکتر خود بکار بگیرید دارای قابلیت های مختلفی است به عنوان مثال شما میتوانید با تجهیزات سنگین سرعت خود را کاهش دهید اما پایه هیل بالایی بدست بیاورید یا برعکس !

مراحل بازی دارای مبارزات مختلفی با سایر ربات ها است که دارای چالش‌ها و سختی های خودش می‌باشد شما با ربات های معمولی و مینی باس و باس‌های اصلی در طی مراحل مواجه می‌شوید که با شکست آنها و اتمام مراحل میتوانید مقداری پول در بازی بدست بیاورید و آیتم های جدیدی برای شخصی سازی خود خریداری نمایید.

مبارزات کاملاً هیجان انگیز بوده و فضای نسبتا جالبی از جنگ ربات ها را در حین بازی شاهد خواهید بود.

سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6

حال نوبت آن رسیده است که به بررسی سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6 بپردازیم. قابلیت ری تریسینگ در بازی Armored Core 6 فقط هنگام طراحی و شخصی سازی ربات‌ها قابل استفاده بوده و در گیم پلی بازی این قابلیت وجود ندارد، پس لزومی ندارد که برای خرید کیس گیمینگ مناسب Armored Core 6 نیاز به کارت گرافیک RTX 2060 داشته باشیم چراکه بخش اصلی بازی یعنی گیم پلی قابلیت ری تریسینگ نداشته و حداکثر نیاز به کارت گرافیک GTX 1060 6GB و پردازنده Intel Coer i5-8400 و ۱۲ گیگ رم همراه با ۶۰ گیگابایت فضای خالی برای نصب این بازی نیاز خواهید داشت.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Armored Core 6

بازی Armored Core 6 برای اجرا در بهترین حالت ممکن(بدون ری تریسینگ) به حداکثر کیس گیمینگ با مشخصات کارت گرافیک RX 590 8GB و پردازنده Core i5-10400 و ۱۲ گیگ رم و ۶۰ گیگ فضای خالی برای نصب نیاز دارد. اگر به هر دلیلی قصد دارید تا بخش شخصی سازی و ساخت ربات ها را با قابلیت ری تریسینگ تجربه کنید شما با حفظ مشخصات کانفیگ ذکر شده تنها نیاز به داشتن کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB یا AMD Radeon RX 6600 8GB خواهید داشت.

مشخصات سیستم پیشنهادی Armored Core 6


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Armored Core 6 رسیدیم، امیدوارم که برای شما مورد پسند واقع شده باشد، در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.

بازی Armored Core 6 چند گیگ است؟

برای نصب این بازی شما به ۶۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت.

سیستم عامل مورد نیاز Armored Core 6 چیست؟

برای اجرای این بازی شما نیاز به ویندوز ۱۰ یا ۱۱ نسخه ۶۴ بیتی خواهید داشت.

رم مورد نیاز برای بازی Armored Core 6 چقدر است؟

شما نیاز به ۱۲ گیگابایت رم برای اجرای صحیح و روان بازی نیاز دارید.