فایروال فورتی وب
فایروال فورتی وب | Fortiweb

فایروال فورتی وب (Fortiweb) چیست؟

فورتی وب FortiWeb یک فایروال وب پیشرفته است که به بهبود امنیت وب‌سایت‌ها و حفاظت از آن‌ها در برابر حملات مختلف اینترنتی می‌پردازد.

این فایروال از شرکت فورتینت، با استفاده از تکنولوژی‌های مبتنی بر وب و دیواره‌های آتش(FireWall)، وب‌سایت‌ها را از تهدیدات امنیتی محافظت می‌کند.

شرکت فورتی نت به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه امنیت و فناوری اطلاعات، مجموعه‌ای گسترده از محصولات امنیتی یکپارچه را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

در طیف وسیع این محصولات، فایروال فورتی گیت (Fortigate) به عنوان یک اصلی‌ترین و هسته اصلی چارچوب امنیتی این شرکت شناخته می‌شود.

این فایروال امکانات بسیاری را برای مدیران سازمان‌ها به ارمغان می‌آورد و امنیت شبکه را به بهبود می‌بخشد.

همچنین، فورتی نت به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف، محصولات تخصصی دیگری را به عنوان افزایش‌دهندگان به ارمغان می‌آورد.

محصولاتی چون فایروال فورتی وب برای شناسایی و دفع حملات به برنامه‌های تحت وب، FortiAnalyzer برای نظارت بر وقایع ثبت شده در تجهیزات امنیتی نظیر فورتی گیت، FortiSandbox برای قرنطینه و بررسی فایل‌ها با رفتار مشکوک و FortiTester برای آنالیز جواب‌دهی شبکه به انواع حملات و تست و تحلیل درخواست‌های مرتبط با نشت‌های مبتنی بر وب HTTP و HTTPS و غیره عرضه می‌شوند.

شرکت فورتی نت با تمرکز بر امنیت و تکنولوژی اطلاعات، به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا با اطمینان و آرامش بیشتری به امور خود بپردازند و از حملات و تهدیدات امنیتی محافظت کنند.

ویژگی‌های فورتی وب

فایروال فورتی وب دارای ویژگی‌های متعددی است که به ارتقاء امنیت وب‌سایت‌ها کمک می‌کند. این فایروال قادر به شناسایی و جلوگیری از حملاتی چون SQL Injection و Cross-Site Scripting (XSS) است.

FortiWeb با مانیتورینگ ترافیک وب به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت حملات DDoS و حملات وب را شناسایی کرده و برای جلوگیری از آن اقدام نمایید. اگر علاقه مند به راهکارهای جلوگیری از حملات ddos در سرور هستید به مقاله مربوطه نگاهی بیاندازید.

از دیگر ویژگی‌های FortiWeb می‌توان به حفاظت از اطلاعات حساس و بهبود عملکرد وب‌سایت اشاره کرد.

با استفاده از این فایروال، می‌توانید از دسترسی ناخواسته به اطلاعات مهم خود جلوگیری کنید .

اگر شما برروی سرور hp خود سرویس تحت وب راه اندازی کرده‌اید جهت حفظ امنیت اطلاعات به شما توصیه می‌شود که حتما از فایروال فورتی وب استفاده کنید.

پرسش‌های متداول فایروال FortiWeb

FortiWeb چیست و چه وظایفی دارد؟

FortiWeb یک فایروال وب است که طراحی شده تا وب‌سایت‌ها و برنامه‌های تحت وب را از حملات مختلفی نظیر SQL Injection و Cross-Site Scripting (XSS) محافظت کند.

فایروال فورتی وب چگونه از حملات DDoS محافظت می‌کند؟

FortiWeb با مانیتور کردن ترافیک وب و تشخیص الگوهای حملات DDoS، به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت واکنش نشان دهید و از سرویس‌دهی به همه تحت حملات جلوگیری کنید.

آیا FortiWeb از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس جلوگیری می‌کند؟

بله، FortiWeb به شما این امکان را می‌دهد تا از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس خود جلوگیری کرده و از حملات نفوذی محافظت کنید.