سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy
سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy

سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy مشخص شد، برای اجرای این بازی با حداقل کیفیت ممکن و خاموش بودن قابلیت Ray Tracing نیاز به ۸۰ گیگابایت فضای خالی و کارت گرافیک ۱۰۶۰ GTX یا RX 570 در کنار پردازنده Ryzen 5 1400 یا Core i5 4460 با ۸ گیگ رم خواهید داشت.

سیستم پیشنهادی بازی Guardians of the Galaxy با خاموش بودن قابلیت Ray Tracing در کنار رزولوشن ۱۴۴۰ با کیفیت بالا کیس گیمینگ قدرتمندی نیست و میتواند شامل یک کارت گرافیک ۱۶۶۰ Super یا RX 590 همراه با پردازنده Ryzen 5 1600 یا Core i7 4790 و ۱۶ گیگابایت رم باشد.

در صورتی که قصد دارید این بازی را با کیفیت حداقل رزولوشن ۱۰۸۰ اما همراه با قابلیت Ray Tracing تجربه کنید، حداقل سیستم مورد نیاز آن شامل کارت گرافیک RTX 2060 6GB در کنار پردازنده Core i5-9400 یا AMD Ryzen 5 260 و ۱۶ گیگابایت رم می‌باشد.

چنانچه شما از آن دسته گیمرهایی هستید که حاظر به خرید کیس گیمینگ مناسب برای اجرای بازی Guradians of the Galaxy با کیفیت Ultra همراه با رزولوشن ۲۱۶۰ و روشن بودن قابلیت Ray Tracing می‌باشید، به شما سیستمی با مشخصات کارت گرافیک RTX 3070 8GB و پردازنده Ryzen 5 3600X همراه با ۱۶ گیگابایت رم پیشنهاد می‌کنیم.

اگر می‌خواهید از بازی Guardians of the Galaxy لذت ببرید و تجربه‌ای گیمینگ واقعی داشته باشید، حتماً از یک سیستم با مشخصات مناسب استفاده کنید. این بازی با گرافیک‌های خیره‌کننده و داستانی جذاب، به شما ساعاتی سرگرمی خارق‌العاده خواهد داد.

حداقل سیستم مورد نیاز (Ray Tracing OFF)


OSWindows® ۱۰ ۶۴ bit Build 1803
CPUAMD Ryzen™ ۵ ۱۴۰۰ / Intel® Core™ i5-4460
مموری رم۸GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon™ RX 570
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز ۸۰GB
این مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy با تنظیمات گرافیکی حداقل رزولوشن ۱۰۸۰ و خاموش بودن قابلیت Ray Tracing می‌باشد.

سیستم پیشنهادی(Ray Tracing OFF)


OSWindows® ۱۰ ۶۴ bit Build 1803
CPUAMD Ryzen™ ۵ ۱۶۰۰ / Intel® Core™ i7-4790
مموری رم۱۶GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA GTX 1660 Super / AMD Radeon RX 590
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز۸۰GB SSD
این مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy با تنظیمات گرافیکی High با رزولوشن ۱۴۴۰ و خاموش بودن قابلیت Ray Tracing می‌باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز (Ray Tracing ON)


OSWindows 10 64-bit
CPUIntel Core i5-9400 / AMD Ryzen 5 2600
مموری رم۱۶GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA GeForce RTX 2060, 6 GB VRAM
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز۸۰GB
این مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy با تنظیمات گرافیکی حداقل رزولوشن ۱۰۸۰ و روشن بودن قابلیت Ray Tracing می‌باشد.

سیستم پیشنهادی (Ray Tracing ON)


OSWindows 10 64-bit
پردازندهIntel Core i5-10600 / AMD Ryzen 5 3600X
مموری رم۱۶GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA GeForce RTX 3070, 8 GB VRAM
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز۸۰GB SSD
این مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy با تنظیمات گرافیکی ULTRA با رزولوشن ۲۱۶۰ و روشن بودن قابلیت Ray Tracing می‌باشد.
سیستم مورد نیاز بازی Guardians of the Galaxy

بازی Guardians of the Galaxy یکی از عناوین برجسته و جذاب در دنیای بازی‌های ویدیویی است که بر اساس داستان‌های معروف Marvel ساخته شده است. این بازی توسط شرکت Eidos-Montreal توسعه داده شده و توسط Square Enix منتشر شده است. Guardians of the Galaxy با داستانی جذاب و شخصیت‌های زیبا از دنیای Marvel، به گیمرها تجربه‌ای منحصر به فرد از دنیای مردان انتقام‌جویی ارائه می‌دهد.

داستان بازی Guardians of the Galaxy دورانی پس از وقوع رخدادهای بزرگی در دنیای Marvel را روایت می‌کند. شما در نقش Star-Lord به عنوان رهبر تیم Guardians of the Galaxy قرار می‌گیرید و با تصمیم‌هایی که می‌گیرید، داستان را شکل می‌دهید. بازی دارای انتخاب‌های چندگانه و مسیرهای داستانی مختلف است که تجربه‌ی بازی را برای هر بازیکن به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل می‌کند.

یکی از نقاط قوت اصلی Guardians of the Galaxy، گرافیک بسیار زیبا و جزئیات دقیق در طراحی شخصیت‌ها و دنیای بازی است. شما به دنیایی زیبا و متنوع دعوت می‌شوید و می‌توانید به خوبی هر جزئیات آن را مشاهده کنید.

بازی Guardians of the Galaxy از نظر گیم‌پلی نیز بسیار جذاب است. شما می‌توانید با شخصیت‌های مختلف از تیم Guardians of the Galaxy همراه شوید و تیمی قوی ایجاد کنید. از مهارت‌های هر شخصیت بهره‌برداری کنید و در مواجهه با دشمنان خطرناک، استراتژی‌های مختلفی را بکار بگیرید.

Guardians of the Galaxy بر روی کنسول‌های بازی قابل اجراست؟

بله، این بازی بر روی کنسول‌های بازی نیز اجرا می‌شود.

Guardians of the Galaxy به صورت آفلاین قابل بازی است؟

بله، این بازی به صورت آفلاین قابل بازی است.