سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2
سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2 چیست ؟ باما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و بهترین سیستم ممکن برای بازی رد دد ردمپشن ۲ بپردازیم.

بازی Red Dead Redemtion 2 نماینده بهترین بازی کمپانی راک استار بوده و توانسته جایگاه یازدهمین بازی برتر کامپیوتر را با رنک متاکریتیک ۹۳ کسب نمایند.

این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر یافت و توجه بسیاری از منتقدان و گیمر ها را بدست آورد در این بازی به یک ماجراجویی در غرب وحشی خواهید پرداخت.

رد دد ۲ ردمیشن توانسته با ارائه سبک خلاقانه زمان وسترن در کنار خط داستانی غنی و فوق العاده و همچنین داشتن گیم پلی نوستالژیک توجه بسیاری از گیمر ها را به خود معطوف کرده و فروش فوق العاده ای را اذعان خود نماید.


برای نصب و اجرای بازی Red Dead Redemtion 2 به چه سیستمی نیاز است ؟

بازی رد دد ردمیشن ۲ یا همان Red Dead Redemption 2 از سری بازی های ویدئویی اکشن در سبک ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط کمپانی راک استار گیمز توسعه و منتشر یافته است.

بازی Red Dead Redemtion 2 از سری بازی هایی است که نیاز به کارت گرافیک و پردازنده نسبتا قدرتمندی جهت اجرای صحیح و روان بازی دارد. در ادامه همین مطلب قصد داریم تا به مشخصات یک کیس گیمینگ مناسب جهت اجرای این بازی بپردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Red Dead Redemtion 2 چیست؟

اگر نگاهی به مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2 بیاندازید متوجه می‌شوید که جهت اجرای حداکثر کیفیت ممکن در کنار روشن کردن سایر تنظیمات گرافیکی این بازی شما به سیستم قدرتمند تری نیاز خواهید داشت. درصورتی که شما قصد اجرای این بازی در ایده آل ترین حالت ممکن را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم، اقدام به خرید کیس گیمینگ متناسب با مشخصات زیر نمایید. تا بدون هیچ گونه مشکلی در بهترین حالت ممکن بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Red Dead Redemtion 2 چیست ؟


بازی رد دد ردمیشن ۲ یک بازی ویدئویی اکشن-ماجراجویی با موضوع غرب وحشی در یک جهان باز است.

داستان بازی پیرامون موضوع یک گروه خلافکار به نام ون در لیند در سال ۱۸۹۹ می‌چرخد.

بازیکن در قالب شخصیت سوم شخص پا به میدان گذاشت و می‌بایست مراحل و ماموریت های متفاوتی را پشت سر بگذارد.

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2

بازی Red Dead Redemption 2 جزء آن دسته از بازی هایی است که تمامی نکات مربوط به یک بازی جهان باز در آن رعایت شده است.

اگر به دنبال یک دنیای بزرگ با جزئیات ریز و دقیق در کتار هیجان می‌گردید این بازی میتواند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشد.

نکته مهمی که در رابطه با رد دد ۲ میتوان ذکر کرد واقع گرایی بسیار بالای این بازی است که همین امر موجب شده تا بازی تبدیل به یک اثر موفق و محبوب در میان گیمر های سرتاسر دنیا بشود.


به پایان مطلب مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2 رسیدیم،امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد در صورت داشتن سوال در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی رد دد ردیمشن ۲ از طریق کامنت باما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemtion 2

windows 7
Ram 8 GB
CPU intel core i5
GPU nvidia geforce gtx 770 2GB
۱۵۰GB space available