سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn
سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn

سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn بعد از مدت ها انتظار منتشر شد. شما برای اجرای بازی هورایزن زیرو داون با حداقل تنظیمات گرافیکی ممکن نیاز به پردازنده Intel Core i5-2500K 3.3 GHz یا AMD FX 6300 3.5 GHz و کارت گرافیک NVIDIA GTX 780 3GB یا AMD Radeon R9 290 4GB همراه با ۸ گیگ رم و ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی احتیاج خواهید داشت. پس خوشبختانه میتوان گفت که گیمر‌های عزیز برای اجرای بازی هورایزون زیرو داون نیاز نیست که اقدام به خرید کیس گیمینگ قدرتمند کنید و میتوانید با یک کیس گیمینگ میان رده نیز این بازی را نصب و اجرا نمایید.

اما برای تجربه بهتر بازی سیستم پیشنهادی Horizon Zero Dawn با تنظیمات گرافیکی بالا شامل مشخصات پردازنده Intel Core i7-4770K یا AMD Ryzen 5 1500X و کارت گرافیک GTX 1060 یا AMD Radeon RX 580 8GB همراه با ۱۶ گیگ رم و ۱۰۰ گیگابات فضای خالی ترجیاً SSD می‌باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn


OSWindows 10 64-bit
CPUintel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz
مموری رم۸GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA GTX 780 3GB یا AMD Radeon R9 290 4GB
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز۱۰۰GB

سیستم پیشنهادی بازی Horizon Zero Dawn


OSWindows 10 64-bit
پردازندهIntel Core i7-4770K or AMD Ryzen 5 1500X
مموری رم۱۶GB RAM
کارت گرافیکGTX 1060 یا AMD Radeon RX 580 8GB
دایرکت اکسDirectX Version 12
فضای مورد نیاز۱۰۰GB SSD
سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn یکی از بازی‌های محبوب و مورد انتظار در دنیای بازی‌های ویدیویی است. این بازی توسط Guerrilla Games توسعه داده شده و توسط شرکت Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. داستان بازی در دنیایی پس از انسان‌ها و حیوانات رباتیک جذاب و تخیلی اتفاق می‌افتد و شما در نقش شخصیت اصلی بازی به نام Aloy قرار خواهید گرفت.

داستان Horizon Zero Dawn در دنیایی پس از زمان‌های مدرن روایت می‌شود. اکنون دنیا توسط حیوانات رباتیکی تسخیر شده و انسان‌ها به جنگ برای بقا در برابر این موجودات پرداخته و دست به تکنولوژی‌های خطرناکی برای شکار آنها زده‌اند. شما به عنوان Aloy با توانایی‌ها و تجربیات خود باید دنیا را جستجو کرده و راز این دنیای جدید را کشف کنید.

Horizon Zero Dawn با گرافیک بسیار بالا و جزئیات دقیق در طراحی محیط‌های بازی به شما امکان می‌دهد در دنیای زیبا و واقع‌گرایانه بازی کنید. شخصیت‌ها و حیوانات رباتیک با جزئیات بسیار دقیق و زیبایی طراحی شده‌اند.

یکی از ویژگی‌های جذاب Horizon Zero Dawn، گیم‌پلی متنوع و استراتژیک آن است. شما باید با استفاده از ابزارهای تاکتیکی و تجربیات خود راهی برای شکار حیوانات رباتیکی ایجاد کنید. هر انتخاب شما تأثیر مستقیم بر پیشرفت داستان و مسیر بازی دارد.

به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Horizon Zero Dawn رسیدیم امیدوارم که برای شما مفید واقع شده باشد در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی هورایزون زیرو داون باما از طریق بخش ارسال نظر در ارتباط باشید.