سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City
سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City

سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City با حداقل کیفیت ممکن برای اجرا بازی شامل، پردازنده پردازنده اینتل Core i5-750 یا یا ای ام دی فنوم II X4 965 در کنار کارت گرافیک انویدیا جی فورس جی تی ایکس ۶۶۰ به همراه ۶ گیگابایت رم می‌باشد. در صورتی که قصد دارید، این بازی را با تنظیمات گرافیکی بالا و فریم ریت مناسب اجرا نمایید، نیاز به کیس گیمینگ متناسب با مشخصات پردازنده اینتل Core i7-3770 یا ای ام دی FX-8350 با کارت گرافیک انویدیا جی فورس جی تی ایکس ۹۸۰ و ۸ گیگابایت رم خواهید داشت.

بازی بتمن: شهر آرکهام یکی از بازی های ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۱ برای ویندوز و کنسول های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد. این بازی بر اساس داستان های بتمن که ابر قهرمان دی سی است ساخته شده و دنباله بازی بتمن:تیمارستان آرکهام می‌باشد. داستان اصلی این بازی پیرامون مبارزات بتمن با دشمنان قدیمی و جدید خود در شهر گاتهام می‌باشد.

بازی batman: arkham city یک بازی جهان باز بوده و همین امر موجب شده تا در روند بازی، پلیر آزادی عمل بیشتری داشته باشد. این بازی دارای ماموریت هایی است که با انجام آنها داستان بازی پیش می‌رود. البته در کنار ماموریت های اصلی ماموریت های فرعی نیز وجود دارد که تنها موجب کسب امتیاز بیشتر در بازی شده و کمکی به پیشبرد داستان اصلی بازی نمی‌کنند.

جزئیات و گرافیک این بازی به لطف موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۳ فوق العاده بوده و نهایت لذت و هیجان را به کاربر القاء می‌کند.خیابان ها،کوچه ها،ایستگاه های مترو و در یک کلام تمامی نقاط داخل بازی به خوبی طراحی شده و از کیفیت خارق العاده‌ای برخوردار هستند. این بازی واقعا ارزشش را دارد که اقدام به خرید کیس گیمینگ کرده و این بازی را با بیشترین کیفیت ممکن روی آن اجرا نمایید.

از موسیقی و صدا گذاری اختصاصی این بازی هرچی بگویم کم است. به نحوی از آلات موسیقی در این بازی استفاده شده که هنگام گوش دادن به آنها به حال و هوای خاصی کشیده می‌شوید و احساس می‌کنید که واقعا درون بازی هستید و به اصلاح جو بازی شما را می‌گیرد.

از قابلیت های جالب در این بازی حالت Detective Mode است که به وسیله آن بتن میتواند پشت دیوار ها را دیده و آیتم های بازی را شناسایی نماید. این حالت اصلی ترین کمک حال شما در بازی برای حل معما های درون بازی است.

سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City
سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City

در آخر میتوان گفت که این بازی با متاکریتیک ۹۱ توانسته عنوان بیست و یکمین بازی برتر ویدئویی را بدست آورده و مورد تحسین بسیاری از منتقدان صعنت گیم قرار بگیرد.

اگر بدنبال یک بازی سوم شخص جهان باز با ماموریت های چالش برانگیز می‌گردید بازی Batman:arkham City میتواند از گزینه های مناسبی برای شما باشد.

در صورت نیاز به دانستن مشخصات حداقل و بهترین سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City نگاهی به ادامه مطلب بیاندازید.


حداقل سیستم مورد نیاز Batman: Arkham City


بهترین سیستم مورد نیاز Batman: Arkham City


به پایان مطلب سیستم مورد نیاز بازی Batman: Arkham City رسیدیم، درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با این بازی از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Batman: Arkham City

پردازنده پردازنده اینتل Core i5-750 یا یا ای ام دی فنوم II X4 965 در کنار کارت گرافیک انویدیا جی فورس جی تی ایکس ۶۶۰ به همراه ۶ گیگابایت رم

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Batman: Arkham City

پردازنده اینتل Core i7-3770 یا ای ام دی FX-8350 با کارت گرافیک انویدیا جی فورس جی تی ایکس ۹۸۰ و ۸ گیگابایت رم