سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III
سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III

سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III برای اجرا با حداقل کیفیت و فریم ریت پایین نیاز به پردازنده اینتل Core i3-2120 در کنار کارت گرافیک AMD Radeon HD 7870 و ۶ گیگابایت رم دارد. در صورتی که قصد اجرای بازی Crusader Kings III را با بهترین کیفیت ممکن و فریم ریت بالا دارید شما نیاز به کیس گیمینگ متوسطی با مشخصات پردازنده اینتل Core i5-4670K و کارت گرافیک AMD Radeon R9 390X و ۸ گیگابایت رم خواهید داشت.بعد از معرفی بازی Crusader Kings III به جزئیات بیشتری در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی پرداخته ایم، باما همراه باشید.

بازی Crusader Kings III توسط شرکت بازی سازی پارادوکس ساخته و به بازار عرضه شده‌است.این بازی یکی از اثر های موفق پارادوکس بوده و موفقیت چشم گیری داشته‌است، به نحوی که با کسب متاکریتیک ۹۱ توانسته عنوان بیستمین بازی برتر ویدئویی را به خود اختصاص دهد.تفاوت کلیدی این بازی با سایر بازی های استراتژی اینست که فوکوس بالا روی بحث شخصیت پردازی و خط داستانی داشته که همین امر موجب وجه تمایز آن با سایر بازی های استراتژی شده‌است. شما در این بازی احساس خواهید کرد که یک شخصیت در یک دنیای وسیع هستید و باید تصمیمات و اقدام هایی جهت پیشبر اهداف خود بگیرید.

سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III

مشخصات حداقل سیستم بازی Crusader Kings III


مشخصات بهترین سیستم بازی Crusader Kings 3


در این بازی شما همانند سایر بازی های استراتژی می‌بایست اقدام به جمع آوری منابع نمایید و با استفاده از آنها تمدن و پادشاهی خود را بنا نمایید.

تفاوت اصلی بازی Crusader Kings III با سایر بازی های استراتژی داشتن خط داستانی غنی و همچنین اهمیت به مردم حکومت می‌باشد. به صورتی که شما هرچه نیاز های مردم خود را بهتر تامین کنید، میتوانید امپراطوری قدرتمندی را پایه گذاری کنید. در واقع این بازی در کشت و کشتار خلاصه نشده و با گیم پلی جذاب خود میتواند شما را ساعت‌ها در گیر خود نماید.

سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III

درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سیستم مورد نیاز بازی Crusader Kings III باما از طریق کامنت در ارتباط باشید.همچنین در صورت نیاز به مشاوره جهت کیس گیمینگ مناسب برای بازی میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Crusader Kings III

پردازنده اینتل Core i3-2120 در کنار کارت گرافیک AMD Radeon HD 7870 و ۶ گیگابایت رم

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز Crusader Kings III

پردازنده اینتل Core i5-4670K و کارت گرافیک AMD Radeon R9 390X و ۸ گیگابایت رم