سیستم مورد نیاز بازی Dota 2
سیستم مورد نیاز بازی Dota 2

بازی Dota 2 یا همان دوتا ۲ بدون هیچ شک و تردیدی از محبوب ترین بازی های دنیا است که یک بازی گروهی آنلاین است که شامل ۲ تیم ۵ نفره بوده و الهام گرفته از مود بازی Warcraft 3 می‌باشد . در این بازی همانطور که اکثر شما ها میدانید باید از Castle یا همان خانه مقدس خود در مقابل تیم رو به رو دفاع کنید و هرتیمی که زودتر Castle تیم رو به رو را تخریب کند برنده است. شما با انتخاب یک کاراکتر یا به اصطلاح هیرو وارد میدان نبرد می‌شوید و با کشتن هیرو و سربازان تیم مقابل پول بدست میاورید و برای شخصیت خود تجهیزات خریداری می‌کنید تا هیروی شما قوی تر شود و بتوانید به خانه مقدس تیم رو به رو حمله ور شوید و پیروزی را اذعان خود نمایید. بازی دوتا ۲ همانند سایر بازی ها در سیستم های مختلفی قابل اجرا است،با اچ استوک همراه باشید تا به بررسی بهترین سیستم مورد نیازی برای اجرای بازی Dota 2 بپردازیم.

Dota 2

هر ساله مسابقات ورزش الکترونیک برای بازی دوتا ۲ به صورت بین المللی برگزار می شود که تیم های بسیار زیادی از سر تا سر جهان در آن شرکت میکنند،همانطور که انتظار میرود شرکت ولو که توسعه دهنده Dota 2 است،میزبانی این مسابقات را بر عهده میگیرد.

Dota 2
Dota 2

تیم تاندرا اسپرت (Tundra Esports) در اخرین مسابقه برگزار شده توسط اینترنشنال در سال ۲۰۲۱ میلادی در سنگاپور بدون هیچ باختی در مقابل سایر تیم ها توانست عنوان مقام قهرمانی را بدست بیاورد و جایزه شیرین یک میلیون ششصد دلاری را به جیب بزند.

سیستم مورد نیاز برای اجرای حداقل کیفیت بازی Dota 2

رم ۲ گیگابایت ، پردازنده AMD phenom II X4 یا Intel Dual Core ، کارت گرافکیک Nvidia 660 یا AMD Radeon HD 3600

ایده آل ترین سیستم جهت اجرای باکیفیت بازی Dota 2

رم ۸ گیگابایت ، پردازنده نسل ۴ Intel Core i3 یا AMD Ryzen 3200 3G ریال کارت گرافیک Nvidia Geforce GTX 770