سیستم مورد نیاز بازی cs go
سیستم مورد نیاز بازی cs go

بازی Cs: Go یا همان بازی سی اس گو از کجا پدیدار شد: یادش بخیر ،در زمان قدیم که هنوز بازی های کامپیوتری روانه بازار نشده بودند ، کودکان اللخصوص پسران با چوب و تفنگ های پلاستیکی به کوچه ها آمده و با یکدیگر به جنگ میپرداختند البته ناگفته نماند که کلی هم آسیب میدیدند به عنوان مثال خود بنده که بر اثر شلیک تفنگ ساچمه ای چشم دوستمو کورد کردم ! خوشبختانه با گذر زمان بازی های کامپیوتری روانه بازار شدند و کم کم حضور ما بچه ها در کوچه ها کمرنگ تر شد و به سمت این بازی ها کشیده شدیم و اکثرا به گیم نت هایی که در محله مان بود،میرفتیم و ساعتها با دوستان خود به بازی کانتر استرایک سی اس گو یا همان cs : go میپرداختیم ، خداروشکر به کمک این بازی دیگر به کوچه نمیرفتم و کسی را با تنفگ ساچمه ای مورد هدف قرار نمیدادم و به کسی آسیب نمیزدم. بازی کانتر استرایک یا همان cs : go یکی از قدیمی ترین بازی هایی است که اکثر بازیکنان بازی های کامپیوتری با آن آشنا هستند و قطعا خاطره های زیادی با آن دارند .

Cs: Go

باتوجه به استقبال بسیاری از گیمر‌های سرتاسر دنیا از بازی کانتر استرایک ۱.۶ کمپانی سازنده آن یعنی شرکت ولو در سال ۲۰۱۲ میلادی تصمیم به رونمایی سری جدید کانتر یعنی کانتر استرایک:گلوبال آفنسیو یا به اختصار cs: go کرد،که همانند سابق یک بازی گروهی در سبک تیر اندازی شخصیت اول می‌باشد.اگر شما نیز از هواداران CS: GO یا همان بازی سی اس هستید و قصد اجرای این پلتفرم را روی سیستم شخصی خود دارید،خبر خوشی برای شما داریم ! شما میتوانید این بازی را با کیفیت پایین به راحتی روی مینی کیس و یا با کیفیتی بالا روی کیس گیمینگ اجرا نمایید، با اچ استوک همراه باشید تا به سوال بهترین سیستم مورد نیاز بازی Cs: Go چیست ؟ ،پاسخ دهیم.

Cs: Go
Cs: Go
Cs: Go
Cs: Go

Cs: Go

اولکساندر کوستلیف با نام مستعار S1mple از برترین بازیکنان سی اس گو می‌باشد این شخص از طرف کمیته ESL کسب مقام بهترین بازیکن دهه اخیر را گرفته است. اگر شما نیز همانند اولکساندر کوستلیف شخصیتی رقابتی دارید و مایل به کسب در آمد از بازی کانتر استرایک CS: GO می‌باشید میتوانید همین امروز با خرید کیس گیمینگ مناسب برای سی اس گو روانه میدان جنگ شوید !


حداکثر سیستم مورد نیاز بازی cs:go

میزان حافظه‌ی رم: ۲ گیگابایت جهت مشاهده سایر جزئیات به مطلب مراجعه نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی cs:go

میزان حافظه رم :۲۵۶ مگابایت ! جهت سایر جزئیات به مطلب مراجعه نمایید.