سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD
سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD

معرفی + مشخصات سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD (اوکامی اچ دی) چیست؟

بازی OKAMI HD جزء آن دسته از بازی هایی است که در سبک اکشن و ماجراجویی بوده و بسیاری از بازیکنان کنسول پلی ۲ با آن آشنا هستند. کمپانی سازنده اوکامی اچ دی باتوجه به دریافت بازخورد فوق العاده گیمر ها تصمیم گرفت تا به ریمستر کردن  Okami  بپردازد و آنرا برای کنسول های جدید و کامپیوتر بازنشر کند. در نسخه ریمستر شده OKAMI HD مراحل بسیاری افزوده شده و در کنار آن گرافیک،صدا گذاری و جزئیات بازی بهبود یافته است. باتوجه به کسب رنک متاکریتیک ۹۲ و عنوان سیزدهمین بازی برتر کامپیوتری میتوان گفت که این بازی ارزش امتحان کردن را دارد. در صورتیکه قصد دارید بازی اوکامی اچ دی را روی کیس گیمینگ خود اجرا نمایید،قبل از دانلود حتما نگاهی به مشخصات سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD که در انتهای این مطلب است،بیاندازید.

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که بازی OKAMI را روی پلی استیشن ۲ بازی کرده اید باید داستان بازی را به خاطر بیاورید اما اگر هنوز این بازی را شروع نکرده اید باید به شما بگوییم که داستان بازی از جایی شروع می‌شود که جنگجویی با نام ناگی به واسطه یک گرگ سفید موفق می‌شود تا اوروچی را که یک موجود شیطانی است،شکست بدهد که ثمره این شکست منجر به سال های طولانی صلح برای سرزمین مقد ناگی می‌شود.بعد از شکت خوردن اوروچی از ناگی، زمان بازی به حال میاید و توسط یک اتفاق اشتباهی اوروچی مجدد آزاد می‌شود. اوروچی مجدد طلسم خود را روی آن سرزمین اجرا می‌کند حال شما در قالب یک گرگ به نام اوکامی وظیفه دارید تا طلسم شیطانی اوروچی را از بین ببرید.


گیم پلی بازی OKAMI HD به این صورت است که باید شما از روی موانع بپرید و با باس‌های طراحی شده در هر مرحله به مبارزه بپردازید. در بازی اوکامی بعد از گذراندن هر مرحله در بازی به باس آن مرحله بر می‌خورید و طبعا هرچه مراحل بالاتری طی کنید باس‌ها قدرتمند تر می‌شوند. همچنین بعضی از مراحل دارای پازل‌هایی است که می‌بایست آنرا حل نمایید.

سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD

بازی اوکامی اچ دی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد تا یک بازی برتر نسل ششمی را تجربه نمایید، باتوجه به اینکه زمان زیادی از سال ۲۰۰۶ که این بازی منتشر شد می‌گذرد اما باید بدانید که این بازی هنوزمیتواند لذت بخش و سرگرم کننده باشد و چیزی از زیبایی های بازی کاسته نشده است.خوشبختانه برای نصب بازی اوکامی نیاز به خرید کیس گیمینگ نداشته و میتوانید آنرا روی سیستم های ضعیف نیز نصب نمایید،در ادامه به مشخصات سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD پرداخته ایم.


مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز OKAMI HD چیست؟


سیستم عاملWINDOWS® ۷ SP1, 8.1, 10
پردازندهIntel® Core™ i5-2500,3.3GHz
مموری رم۲ GB RAM
کارت گرافیک NVIDIA® GeForce® GTX 470
دایرکت اکسDirectX Version 11
فضای مورد نیاز۳۴GB

مشخصات بهترین سیستم مورد نیاز OKAMI HD چیست؟


سیستم عاملWINDOWS® ۷ SP1, 8.1, 10
پردازندهIntel® Core™ i7 3770 3.4GHz
مموری رم۸ GB RAM
کارت گرافیکNVIDIA® GeForce® GTX 950
دایرکت اکسDirectX Version 11
فضای مورد نیاز۳۴ GB available space

به پایان این مطلب از مشخصات سیستم مورد نیاز بازی OKAMI HD رسیدیم. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی اوکامی اچ دی باما از طریق کامنت در ارتباط باشید.

برای بازی OKAMI HD چه CPU مناسب است ؟

Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz

حجم بازی OKAMI HD چند گیگ است ؟

۳۴ گیگابایت