سیستم مورد نیاز بازی Hades
سیستم مورد نیاز بازی Hades

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Hades چیست؟ باما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

بازی Hades یا هدز از آن دسته بازی های موفقی است که در ابتدا به صورت ایرلی اکسس منتشر شد.توانست با کسب رنک متاکریتیک ۹۳ جزء دوازدهمین بازی برتر دنیا بشود.

بازی هدز به عنوان جدیدترین بازی شرکت استودیو سوپرجاینت گیمز بوده که حدود ۲ سال نسخه بازی در قالب ایرلی اکسس برای کاربران در دسترس بود و در نهایت در سال ۲۰۲۰ به طور رسمی منتشر شد.

کمپانی استودیو سوپر جاینت گیمز باتوجه به بازخورد کاربران در نسخه ایرلی اکسس تغییرات اساسی را روی بازی اعمال کرد که منجبر به اثر کاملا فوق العاده‌ای شد.

شخصیتی به نام Zagreus در داستان بازی وجود دارد که این شخصیت قصد فرار از جهان زیر زمین را داشته و هدف آن رسیدن به کوه المپوس می‌باشد.

Zargeus در بازی HADES برای رسیدن به کوه المپوس می‌بایست مبارزان نفس گیری را پشت سر بگذارد.

اگر بازی را شروع کنید متوجه خواهید شد که در حین این مبارزات بار ها و بار ها شکست خورده و خواهید مرد، باتوجه به تجربه بدست آورده می‌بایست از صفر یعنی همان نقطه آغاز بازی شروع کنید. گیم پلی این بازی باعث شده است تا این اثر تبدیل به یک اثر بسیار اعتیاد آور بشود و کاربر را ساعت ها به چالش بکشد.

در نهایت میتوان یک جمله در رابطه با بازی HADES گفت و آن این است که شاید شما شروع کننده بازی باشید ولی تمام کردن این بازی با شما نخواهد بود !

بازی HADES با یک شروع فوق العاده آغاز می‌شود. بازیکن می‌بایست کنترل شخصی به نام زاگرئوس را بر عهده بگیرد که در دنیای مردگان قرار گرفته است. زاگرئوس پسر هادس بوده و قصد خروج از دنیای مردگان را دارد چراکه در این دنیا چیزی جز تاریکی و وحشت وجود ندارد.هادس که از نیت زاگرئوس باخبر می‌شود اقدام به جلوگیری از آن به وسیله ظاهر کردن آدم ها در مقابل او می‌کند. شما باید با ضرب های شمشیر دشمنان خود را شکست دهید.بازی به نحوی طراحی شده است که احساس می‌کنید واقعا در جهنم قرار دارید. مراحل بازی Hades شامل اتاق های بیشماری است که روی آنها دارای علامت های خاصی است.جالبی گیم پلی این بازی اینست که شما با وارد شدن به هر اتاق روند داستان را به کلی تغییر می‌دهید ! این بازی تا به امروز توانسته علاقه مندان زیادی را در سرتاسر دنیا بدست بیاورد.باتوجه به فوق العاده بودن این بازی شما برای اجرای آن نیاز به کیس گیمینگ قدرتمندی نخواهید داشت و میتوانید روی تقریبا هر سیستمی این بازی را اجرا نمایید،البته در ادامه به بررسی مشخصات حداقل و حداکثر سیستم مورد نیاز برای بازی Hades پرداخته ایم.

سیستم مورد نیاز بازی Hades

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز HADES چیست؟


پردازندهDual Core 2.4 GHz
رم۴GB RAM
کارت گرافیک۱GB VRAM
سیستم عاملWindows 7 SP1
فضای مورد نیاز۱۵GB Space available
دایرکت اکس DirectX 10+ support

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز HADES چیست؟


پردازندهDual Core 3.0 GHz
رم۸GB RAM
کارت گرافیک۲GB VRAM
سیستم عاملWindows 7 SP1
فضای مورد نیاز۱۵GB Space available
دایرکت اکس DirectX 10+ support

همانطور که در جدول مشخصات مورد نیاز بازی HADES در بالا اشاره کردیم جهت اجرای این بازی در بیشترین کیفیت ممکن شما تنها نیاز به یک رم ۸ گیگا بایتی دارید سایر مشخصات ذکر شده نیز مشخصات یک سیستم معمولی است که تقریبا امروزه در خانه همه ما وجود دارد. باتمام این تفاسیر شما نیاز به خرید کیس گیمینگ برای اجرای بازی HADES نداشته و میتوانید به راحتی این بازی را نصب و بدون مشکلی اجرا نمایید.

به پایان این مطلب از سیستم مورد نیاز بازی HADES رسیدیم در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با این بازی میتوانید از طریق کامنت در همین مطلب باما در ارتباط باشید.

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی HADES چیست؟

CPU : DUAL CORE 2.4GHZ
GPU : 1GB VRAM
RAM : 1GB
Os: Windows 7 sp1
۱۵GB Space available